Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom most keres munkahelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom most keres munkahelyet és iszonyat félek tőle. Félek, hogy megismerkedik vkivel, vagy megcsal. Csalódtam már az előző munkahelyén is. Nagyon féltékeny vagyok és nem bízom benne, pedig szeretem és ő is engem. Milyen munka lenne ideális?

Figyelt kérdés

Olyan munkahelye volt,ahol nők között volt csak és volt rá példa,h ki akartak kezdeni vele. Én végig idegeskedtem , saját munkámra nem tudtam koncentrálni. Csak nyugalmat szeretnék,hogy ne kelljen félnem. Milyen munkakör az, ahol kevesebb nő van?


28/N


2014. júl. 17. 13:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. És ezt nem viccből írom, így nem lehet kapcsolatban élni, mindkettőtöknek jobb lenne.
2014. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Épitőipar, gyàrak,informatikus rendszergazda, targoncàs, autószerelő ,gipszkartonos, kàrpitos, cnc, asztalos
2014. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azzal tisztában vagy,hogy bizalom nélkül egy lyukas garast sem ér a kapcsolatotok?

Különben is,ha meg akar csalni,akkor munkaidő után,munkahelyen kívül is megteheti.

Sőt,mivel most munkát keres,és te dolgozol ő egésznap ráér.

Ez tudod mit jelent?

Azt,hogy akár most,napközben is megcsalhat.

Bízz meg benne jobban,vagy szakítsatok.

Ennek a mániákus féltékenységednek nem lesz jó vége!

2014. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az élet úgy hozza hogy mindenhol vannak nők, én nem írok neked foglalkozást csak annyit, hogy le kell ezt az őrült zöldszemű szörnyeteget küzdened magadban mert rámész, a kapcsolat is...

szavazz neki egy kis bizalmat, és ne kergesd magad őrületbe..

2014. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a párod munkahelyével van a baj, hanem veled!

Nem a párodnak kell segítség(munkahely ügyben), hanem neked kell mentálisan rendbe tenni magad!!!! És úgy látom olyan mélyen, vagy, hogy ehhez pszichológus segítsége kellene...


Nem bántani akarlak, de egy ideggombóc mellett él a párod. Jelenleg egy görcs vagy! Ha megtalálod a 'tökéletes munkahelyet' miért gondolod, hogy elmúlna a rinyád? Akkor meg azon agyalnál, hogy kiment az utcára és "jajj hova költözzünk ahol nincsenek az utcán nők...."


Nem veszed észre hogy ez a viselkedés az amivel esetleg elkergeted más karjába???


Mi lenne ha összekapnád magad és nem azon agyalnál, hogy milyen a többi nő, hanem büszke lennél magadra? Kialakítanád a saját értékrendedet, önbecsülésedet!!!


A Te belső önértékelésedet kell helyrebillenteni és akkor akár modellek közt is dolgozhatna a párod!!!!


Most komolyan jó neked így élni az életedet? És a párodnak jó ez???


Bocs, ha kicsit erős amit írtam csak évekkel ezelőtt ugyanezt átéltem, így teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted. Azóta én már fejlődtem, s tudom, hogy a legnagyobb butaság így élni az életedet!!!!


Amúgy mindenhol vannak nők! az építőiparban dolgozom 25 férfi közt egyedül nőként! De egyszerűen azt kell megértened hogy ha egy pasinak otthon egy kisangyala van akkor nem lesz nyitott más nőkre! Viszont ha egy hárpia várja otthon, akkor egyből észrevesz másokat, akik egy kicsit is kedvesek!!!


29/N

2014. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20%
Örülök, amikor ilyen kérdéseket olvasok, mert mindig megerősít engem abban, hogy jobb nekem egyedül.
2014. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Itt nem ötletekkel kell előállni, meg kiszúrni a szemét valamilyen más munkahellyel. NEKED kell rendet raknod magadban. Mi miatt gondolod azt, hogy nem éri be veled, és egy sokkal jobbat választ? Ha elégedett lennél magaddal és tudnád, hogy jó vagy és igenis versenyképes és melletted sehol nincs a sok másik nő, akkor nem tennéd fel ezt a kérdést. Itt nem az ő munkahelyével kell variálni, hanem a hozzáállásoddal.
2014. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Milyen munkahelyre megy?


A kamionsofőr, mozdonyvezető, raktáros, fa feldolgozó üzenben érdemes elhelyezkednie, itt nemigazán vannak nők.

2014. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gondolkodásoddal van a probléma! Ne hogy már te szabd meg mit dolgozzon és hol! Ha meg akar csalni úgy is meg fog! Nem munkahelytől függ hanem az egyéntől! Olyan csajok meg mindenhol vannak akik rámásznak foglalt pasikra :(
2014. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ez most komoly?Miért vagytok együtt,ha nincs alap bizalom.Meg hogy Te döntöd el,hol dolgozhat,ahol nincsenek nők...Szerintem ez vicc,nem kapcsolat.Ha meg akar csalni,úgy is megteszi,munkán kivül is,főleg ha igy parázol,mert elmarod magad mellől és máshol keres még kis időre is megnyugvást,akkor meg hiába vergődsz...Szerető vagyok,már csak tudom!
2014. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!