Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapesti vagy nem budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti vagy nem budapesti (vidéki) lányok a jobbak/normálisabbak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szóval melyiket tartjátok szebbnek ? ÉS normálisabbnak?
2014. júl. 17. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Budapesten beképzeltebbek tán, bár nem lehet általánosítani szerintem, mindenhol van mindenféle
2014. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kétélű a dolog.
2014. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Csakis a vidékiek,ők ezerszer normálisabbak.Sajnos pesti vagyok,és itt aztán annyira beképzeltek,el se tudom mondani.

Ha találkozom egy vidéki lánnyal,vele legalább beszélgetni lehet normálisan,és nem küld el a búsba.

A pesti csajok aztán meg le se szarnak,bunkók és beképzeltek a legtöbben.

2014. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

# 3:

Vidéken élek, kis faluban. Az itteni lányok hatalmas százaléka feltűnési viszketegségben szenved, beképzeltek és nagyon hűtlenek a párjukkal.


Szerintem nem lehet különbséget tenni a két csoport között egyáltalán.

2014. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy ilyenek vagy olyanok lakóhely alapján, de szerintem vidéki fiúként nem fogsz tudni Bp-i lánnyal összejönni, mert lenéznek.

Nyilván Bpi-i fiú és vidéki lány kapcsolata működik, mert a lánynál ez magasabb státusnak számít, ami iránt vonzódik.

2014. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mégis mi ez a baromság, hogy a pesti fiúk a lányok körében "magasabb státuszúnak" számítanak??? Ezt ugye te sem gondoltad komolyan...?

Képzeld el, vidéki lányként valahogy egyáltalán nem látom menőbbnek, vagy feljebb valónak a pestieket. És maga ez az általánosítás is felesleges. Az ország, sőt a világ minden részén vannak normálisabb, kedvesebb lányok, és bunkó, beképzelt libák is. Itt is van bőven az utóbbi csoportból is, annak ellenére, hogy vidék.

2014. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az arányokat tekintve vidéken több a normális, mint Budapesten, de természetesen mindenhol van mindenféle.
2014. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő én laktam Pesten is (másik nagyvárosba születtem, de nem változott meg a hozzáállásom a dolgokhoz. nem hiszem hogy élesen elkülönülnének a Bp.-i lányok a többitől.
2014. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én budapesti vagyok, ezért kérdeztem, innen eddig 4 barátnőm volt, összvissz
2014. júl. 17. 16:30
 10/13 A kérdező kommentje:

itt Budapesten több a tanult és intelligens lány, nekem pedig csak is ilyen kell

eddig is csak ilyen nőim voltak

nem baj, ha a nőm cukrász vagy szakács,de alapvetően hosszútávra csak is egyetemet vagy főiskolát végzett, talpraesett lányokkal tervezem.

Persze ez lehet nem szép dolog, de szelektálni kell valahogy. Őszintén, nem csípem a buta lányokat, max egyvalamire jók, de ha becsúszna egy gyerek egy kevésbé szocializált és kevésbé értelmes lánytól, inkább magamat tenném hidegre...

2014. júl. 17. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!