Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom nem kellene de idegesít!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem kellene de idegesít! Mit gondoltok kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Exemmel mondjuk úgy "barátságban" maradtunk. Nem szoktunk már erről beszélni de most valahogy szóba került a szakításunk. Ami úgy volt hogy én kezdeményeztem eleinte nem akart majd ő is akarta mert nem volt már értelme. Most úgy mondta ő hagyott el engem. Szerintem meg én őt mivel én hoztam fel ő nem akart eleinte. Vagy legalábbis közös megegyezés. De az hogy ő hagyott el engem szerintem nem. Ti hogy gondoljátok a leírtak alapján?
2014. júl. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.Minek ezen agyalni,mégha föl is vetődöt,valamit eldönt vagy mi?(Nem gúnyolódásból írtam).
2014. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Jegyezd meg faszikám, nagyon jegyezd meg. A nőnek mindig igaza van, akkor is ha nem, de mindig igaza van különben sosem fogja be a száját és nyugszik le.

Gondolj úgy rá mint mikor Buksi kutyusnak a fejét simogatod, h persze buksi igen buksi jajjjjjj de üggyes ez a buksi..

2014. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lol
2014. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "szakítsunk, de maradjunk jó barátok" olyan, mint "megdöglött a kutyánk, de tartsuk meg!"

Azon vitatkozni, hogy ki hagyott ott kit, gyerekes, meddő dolog vitatkozni.

Etikátlannak tartom a szakítás után a "szerelmes/szeretett" idők alatti vélt vagy valós sérelmek kiteregetését.

Tudni és figyelembevenni kell, hogy a "madár is sz@rból építi várát. de nem sz.rik bele!"

Aki a szakítás után becsmérli a másikat, akaratlanul is önmagáról állít ki rossz bizonyítványt, mert ha olyan rossz a másik, a szakítás előtt miért kellett.

2014. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!