Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúknak mi baja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúknak mi baja az igényes lányokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú elhív koktélozni egy lányt, és a lány gondolja, a srác nem kér majd el tőle utólag pénzt, az miért pénz éhesség?

Ha egy fiú le akar feküdni egy dögös csajjal, miért baj, ha a lány abban az esetben visszautasítja, ha a fiú egy edzetlen, bagós háj pacni?

Bocsi, hogy azt hittem, ha elhív egy pasi étterembe, akkor ő fizet..., és bocsi, hogy nem vonzódom a kövér fiúkhoz 170cm magassággal és 49 kiloval... Tényleg pénzéhes és felszínes liba vagyok...



2014. ápr. 23. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%
Az vagy, de mi a kérdés?
2014. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
79%
és mi a konkrét bajod?
2014. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
78%
tényleg... mi a bajod konkrétan?
2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Hogy nincs a közelemben egy illedelmes és tűrhető kinézetű pasi sem!
2014. ápr. 23. 21:53
 5/68 anonim ***** válasza:
te aztán sovány lehetsz
2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer egy nagyon jó talk show-ban elhangzott egy mondat: "Egy okos nőhöz fel kell nőni". Ezen érdemes elgondolkodni, hiszen mindent elárul.

Csupán a full diktátor pasikat zavarja az, ha egy nő okos.

Mellesleg Kérdező, legyél inkább az agyműködésükre igényes, mint külsőségre. Hamarosan úgyis ráncosak lesznek és alig fog nekik felállni ... Ezen ne lepődj meg.

2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
52%
Neked az a bajod, hogy agyatlan vagy. :)
2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
69%

Első mondatod leírnád mégegyszer úgy, hogy megértsem? Még picit kába vagyok, de akkorsem értem :(


Egyébként nem ennyiből nem mondanám, hogy pénzéhes és felszínes vagy.

Nem vonzódsz a kövér fiúkhoz, érthető. Nem vonzódsz

ahhoz, ha egy pasi dohányzik, érthető. Ettől még nem

vagy felszínes.

2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
71%
Illedelmes vagyok, ha jut időm, elmegyek edzeni, majdnem két méteres vagyok, stb... viszont egyrészt dohányzom, másrészt nekem nagyon nem tetszik, hogy te ezt teszed egyenlővé az igényességgel. A pénznek az igényességhez semmi köze, és ha 5-10 ezer forintért nekiállnél koktélozgatni, én még közölném is a pincérrel, hogy ez bizony nem egyben lesz rendezve. Talán pár hónapos kapcsolatban már elnézném, egyébként nem szeretem az iylet.
2014. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

Mutatnál magadrol kepet ?

Akkor talan jobban illusztalhatnad a helyzetet.

2014. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!