Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a megcsalástól, idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a megcsalástól, idővel ki fogom nőni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek 3éve de a környezetembe azt látom csak hogy folyton szétmegy mindenki, még házasok is... még olyant is ismerek aki MAGA sem tudta volna elképzelni SAJÁT magáról 1hónappal előtte hogy meg fogja csalni a párját de aztán megtette... és így szerintem tök nem lehet megbízni senkiben... :(
2014. júl. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a férfiak 2 a nők 3 év monogámia után szokták a másikat megcsalni.
2014. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a nők már a házasságuk, kapcsolatuk elején tudatosítanák magukban, hogy hűséges férfi nem létezik, sok csalódástól és fájdalomtól kímélnék meg magukat.

Szalai Vivien

2014. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as b#zd meg magad én is férfi vagyok és környezetemben 6nő lépett félre szóval mondogasd csak magadnak ezt a tetves szöveget...
2014. júl. 17. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csaltak meg, pedig férfi vagyok, és én soha nem léptem félre. Ez annyira belém ivódott, hogy minden kapcsolat elkezdése előtt eszembe jut, hogy úgyis szét fogunk menni valami miatt. Szóval bele se kezdek, mert felesleges. 7 éve nem volt senkim, nem is lesz!
2014. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Mintha csak én írtam volna. 2007-ben szakítottam életem első és egyben utolsó szerelmével. A szerelemtől teljesen elvakultan hittem minden egyes szavában. Óriási hiba volt. Azóta nem megy a dolog, nem tudok beleszeretni senkibe, és tartózkodom mindenkitől, mindenféle női közeledéstől, kezdeményezéstől, de akár még az apró jelektől is.
2014. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 as ne haragudj hogy indulatos voltam csak ez nem az első hogy egy nő leszól ilyennel és kicsit dühítő hogy tök az ellentétét látom.
2014. júl. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!