Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy fiúval pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval pár hete, de kiderültek idővel dolgok, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Először minden szép és jó volt,kedves volt figyelmes,egy álom.És 5 nap után mikor forsziroztam neki jobban hogy miért nem alhatok nála akkor megmondta hogy együtt él egy lánnyal de el akar költözni tőle mert nem szereti már és nem is alszanak egy ágyban.és azt mondta h félt elmondani az elején mert félt hogy nem állok szóba vele...sok időt töltünk együtt de ez az állapot engem nagyon zavar.mondta hogy ameddig nem költözik el a lánytól lehetek akivel szeretnék nem korlátoz benne de utána csak ő lehet nekem.meg mondta hogy reméli hogy nem tart már sokáig az elköltözés és akkor végre csak velem lehet.aztán a napokban kiderült hogy megy nyaralni barátokkal amikor pár napja mondta hogy igazán nincsenek barátai én úgy érzem a csajjal megy nyaralni csak fél megmondani nekem... nem tudom mit kéne tennem...én úgy érzem fontos nekem...de félek hogy átver...mit tegyek?
2014. júl. 11. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szóról szóra így jártam. Engem átvert, mai napig együtt él a nővel. 99%, hogy nem akar szakítani.

Kérdezd meg, miért nem költözik el tőle. Egyből elkezd majd kamuzni. Mondd meg neki, te itt vagy neki, akkor szedje a kis cókmókját és veled legyen, ne a másik nővel. De ne hagyd magad ebben a helyzetben ringatni, mert nagyon sokat fogsz szenvedni.

2014. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Vigyázz ne hagyd magad átverni.
2014. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum. Elköltözik X időpontig, vagy pápá. Persze neked is lehet valakid, de ha ő elköltözik, akkor már senkid. Ja. Keress valakit, költözz össze vele, és játszd el ugyanezt (Nyilván nem komolyan mondom, de nagyon felidegesítenek az ilyen sunyi alakok)
2014. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ha ő azt mondja, neked is lehet valakid, ameddig ő nem költözik el a nőtől, akkor nem gondolja komolya és átver.

1. Ilyet szerelmes ember nem mond! nem ajánl fel téged más pasiknak!

2. ezek szerint hosszú időre nyúlik a szakítás? miért is? egy este alatt simán szétköltözhetnek.

2014. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
azt is mondta hogy ha nekem fáj ez a helyzet és sírok miatta akkor ne találkozzunk addig amig el nem költözik és utána megkeres és együtt leszünk és ha akarok oda költözhetek hozzá
2014. júl. 11. 22:37
 6/25 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor egyezz ebbe bele: ne találkozzatok, és csak akkor keressen, amikor már különmentek.
2014. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
én 27éves ő 25éves
2014. júl. 11. 22:47
 9/25 A kérdező kommentje:
tudom hogy az lenne a helyes ha megirnám neki hogy addig ne találkozzunk amig nem költözik el..de félek hogy elveszítem :( mikor először megláttam tudtam hogy ő más nekem mint az eddigi fiúk..de mégcsak nem is reménykedtem benne hogy tetszem neki és aztán másnap elhivott randira :( annyira tökéletes volt :(((( de mégis úgy volna a helyes ha elküldeném :(( de tudja ő is hogy többet érzek már iránta :( ezért most mondta el és nem az elején hogy van neki a csaj :(((( mert igy sokkal nehezebb nekem :(
2014. júl. 11. 22:51
 10/25 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok "együtt"?
2014. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!