Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után már barátok se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után már barátok se lehetünk?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam a barátommal, mert rengeteget hazudozott nekem és emiatt sokat veszekedtünk. Úgy gondoltam, hogy nem szakítok meg vele minden kapcsolatot, mert mégiscsak 2 évig együtt voltunk. De ő azóta is folyamatosan hívogat, sms-eket küld, Facebookon irkál. Szerintetek ne is beszéljek vele? Mert már nagyon elegem van belőle. És amikor elmondom neki már sokadszorra, hogy nem szeretnék vele kibékülni, elkezd mocskolódni és mindennek lehord.
2014. júl. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség lenne egy ilyen féreggel jópofizni. ne köpd szembe magad, takarítsd ki az életedből.
2014. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs barátság így ahogy mondod, és vigyázz magadra, nekem 2x-is volt ilyen kedves volt barát zaklatom, és mind a 2x rendőrségi ügy lett belőle...

óvatosan, ne mérgesíts felesleges bántásokkal, mert nincs eszénél, elvágólag megszakítani minden kapcsolatot..

2014. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent, vagy semmit!
2014. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az ő részéről nem barátság. Ha "barátkozni" szeretnél, azt bíztatásnak éli meg... Tudatosítanod kell benne, h vége (mint ahogy azt már megtetted). És szerintem ne keresd, hagyd, h benne is vége legyen.


Nekem van olyan exem, akivel barátok vagyunk (na nem olyan sülvefőve barátság), de jó pár év elelt úgy, h nem beszéltünk.... Lehiggadtunk...

2014. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!