Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom visszaszerezni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom visszaszerezni, ha már lemondott rólam?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, eddig is voltak kisebb-nagyobb problémáink, de többnyire megvoltunk. Sok mindent tett értem, én ezt viszonozta is. Mindenki megszerette őt a családban, és viszont.Segített nekem, a szüleimnek, még az elmúlt két hétben is. De most azzal állt elő, hogy már nem érez semmit irántam. A helyzetünk kb egy másfél hónapja változott meg, amikor ő munkát kapott, és éjt nappallá téve dolgozott. Nem sok időnk jutott egymásra, de amikor találkoztunk, mindig jókedélyű volt, nem látszott problémásnak. Most mégis hirtelen így viselkedik, nem áll szóba velem, nem szán rám időt, lemondott rólam. Esetleg tehetek valamit ez ellen?

/egy elkeseredett fiatal lány/



2014. júl. 17. 22:47
 1/10 anonim válasza:
Nem igazán. Ne erőltesd, csak megalázkodnál értelme nem sok van. Viszont ha nem keresed akkor még rájöhet, hogy szüksége van rád és hiányzol neki.
2014. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már visszafogtam magam, rájöttem, hogy most a munka az első számára, és csak pótlék vagyok, de azt nem tudom megtenni, hogy egyáltalán nem keresem... (nem zaklatom őt, nyugi, de két-háromnaponta azért beszélünk. vagy valahogy úgy)
2014. júl. 17. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok és örülnék neki ha valaki így ragaszkodna hozzám! Szívesen megismernélek!
2014. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pedig az lenne a jó megoldás ha egyáltalán nem keresnéd, csak akkor érezné meg igazán a hiányod.
2014. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemrég megkérdeztem tőle, mi az, amit a legjobban szeret bennem. azt válaszolta, hogy a feltétel nélküli tiszta szeretetet. de után megkérdeztem azt is, hogy mi az, ami taszítja, és ugyanezt válaszolta.
2014. júl. 17. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos jobb, ha nem erőlteted...


Én sem engedtem el a múltat és még kopogtat az ajtómon és nem jó.

2014. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de én pont azt szeretném, hogy kopogtasson.
2014. júl. 17. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Tőle függ... meg a sorstól. Ha elengeded meglátod, vissza tér e hozzád :)
2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megcsalt . Tapasztalatból :(
2014. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Félrement. Ennyi. Elmondta, csak nem hallottad meg. Feltétel nélkül szereted, és ez nem kihívás. Értékeli, de nem szenvedély. Bár ne lenne igazam:(
2014. júl. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!