Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lenne esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esély visszaszerezni az exem? Pár hónap eltelt, de nem azért mentünk szét mert "kiszerettünk" egymásból, vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés
Priviben írom részletesebben! Megköszönném ha legalább véleményt írnátok. (ne a "káposzta jó csak felmelegítve-változatot).

2014. máj. 24. 13:06
 1/8 zaphod ***** válasza:

Írhatod részletesebben priviben.


Nekem volt két "újramelegített" kapcsolatom, ebből egyet bántam meg, a másiknak máig örülök, hogy úgy történt - bár már annak is vége.

2014. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írd le nekem is priviben,hasonló helyzetben vagyok.
2014. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem is
2014. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HLA válasza:
nekem is irhatod ebbe a cipöbe vok énis
2014. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ide is jöhet
2014. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Úgyszintén elolvasnám, ugyanaz a csónak. :)
2014. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez életben egy esély van és ha a csávónak van esze nem vesz vissza már bocsi sorolhatnám az indokokat ,de legbelül te is tudod hogy reménytelen ,felesleges körök
2015. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted és akarod bármit elérhettsz
2015. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!