Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főként szülők, ez már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként szülők, ez már tényleg túlzás?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a 18 éves barátommal,16 éves lány vagyok. Amikor szóba jön a barátom,vagy hogy elmehetek-e hozzájuk hogy bemutasson rögtön nemleges a válasz,és szüleim sem kérdezték még meg,hogy esetleg be szeretném-e mutatni..ezen kívül jól megvagyunk lakás nélkül is,csak ő 1,5 órára lakik tőlem,és egész nap a tűző napon nem valami kellemes.

Bátyámmal is beszélgettem a dolgokról,és azt mondta szerinte fél éven belül még úgysem mehetek el hozzá.

Ez túl begyepesedett hozzáállás,nem?Úgy értem,ha a szextől féltenek,ha a tini valamit akar úgyis megoldja,de nálunk a szeretkezés is tabu téma..Nektek mi a véleményetek erről?


2014. júl. 17. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Apaként mondom:Nem túlzás!
2014. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet 16évesen :/ az első pasim 25 volt én 16 és nekem sem engedték a szüleim hogy elmenjek hozzá bár ő egyedül élt nem a szüleivel azt viszont engedték hogy járjon hozzám hétvégén de nem aludhatott nálunk...Viszont most már 21 évesen megértem őket :D
2014. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megértem a szüleidet 16 évesen inkább tanulnod kéne.

Majd később megérted h egy diploma többet ér mint 1000 pasi.

Am még fiatal vagy lesz még legalább 50 pasid életed során én nem aggódnék a helyedben.


A 18 éves pasid meg 99%-ban csak szexelni akar. Ebben a korban tombolnak a hormonok. Ja és én is pasi vagyok szóval tudom h mi jár egy kamasz srác fejében.

2014. júl. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fér a fejembe, hogy a szeretkezés miért zárná ki a diplomát. Inkább fordítva: aki szeretkezni akar, de nem tud, annak tanulás közben is az jár a fejében.
2014. júl. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3as válaszoló:a majdnem kitűnő átlagommal nem is tudom hogy áll ez kapcsolatban..vagy ne is legyen pasim mert még csak 16 éves vagyok

.? Mikor kellene élveznem az életet,40 évesen?

2014. júl. 18. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás! Mi megegyeztünk férjemmel 30 éves koráig a lányunknak nincs pasizás!!! :D
2014. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megértem a szüleidet, és hidd el, ha rosszul is esik, ők csak jót akarnak neked. Viszont én már biztosan engedném, nálam a 16 a határ, onnan kezdve úgysem tehetek ellene, és akkor már inkább jó helyen legyenek, mint bokrok alján.
2014. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van !
2014. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak jót akarnak nekem de akkoris,szerintem 16 éves korban már nem vagyok annyira kislány,egyébként meg semmi baj nincs velem,nem bulizok,majdnem kitűnő vagyok,nem iszok és nem cigizek,és tudom hogy féltenek,de tiltással nem fognak elérni szerintem semmit.
2014. júl. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!