Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobnátok emiatt a pasit?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok a párommal, mindketten budapesti egyetemisták vagyunk. Nagyon egymásba szerettünk, gyakran össze is tudunk járni, van közös érdeklődésünk, a felmerülő problémákat idővel meg tudjuk oldani és a szex is jó. Viszont pár nappal ezelőtt a lakásán találtam egy naplót, amibe hónapokra lebontva le van írva, hogy hol, mit, mikor csesztem el pl.: egy bukott vizsgája után egy jó szavam se volt hozzá, csak leszidtam. De minden. Amikor kijött a fürdőből ekezdtünk veszeketni, én egyszerűen nem tudtam hova tenni ezt, ő pedig azért, mert egy ilyen személyes dologba beleolvastam. Ő állítja, hogy nem azért vezette ezt, hogy leírja benne a frusztrációit velem kapcsolatban, hogy hol nem vagyok elég jó, hanem amikor az ő túlzott elvárásait nem tudom kielégíteni. De azt mondja ez róla szól nem rólam, ezért nem vághatta a fejembez, viszont valahogy le kellett vezetnie. Ilyenek voltak benne, hogy nem voltam elég megértő, nem voltam elég empatikus, nem támogattam eléggé. Nem tudom, mit csináljak! A harmadik hónaptól kezdve vezette ezt, és ezek szerint egész végig érzett ilyeneket :S


19/L



2014. júl. 18. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
nalátod, kellett neked beleolvasni, más személyes dolgait nem piszkáljuk az engedélye nélkül.
2014. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
TrueCrypt, the solution :D
2014. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Te Úr Isten,ezt a baromságot.Saját magával volt baja ezt meg is mondta,nem tudom mit kell túlkomplikálni.Látszik éretlenvagy 19-es évesen.A jó tetszik,de ha valami olyan van akkor egyból szakítás,meg bántás.
2014. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ha vki naplót ír, az tegye digitális formában a számítógépen.

ott sokkal jobban el lehet rejteni, és ha csak mi tudjuk a file nevét akkor a file keresőbe írva mi mindig megtaláljuk akármilyen eldugott mappába raktuk. vagy tömörített fileba rakjuk és le jelszavazzuk.

2014. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Semmi jogod nincs kiakadni.

-Beleolvastál a személyes dolgába a megkérdezése nélkül.

-Hiányt érzett benned, mert nem viselkedtél jó barátnőként,de elfogadott olyannak, amilyen vagy, nem akart megváltoztatni.

Neki lenne oka kiakadni, Neked viszont nincs. Örülj inkább, hogy ilyen szerető barátod van, hogy ezeket elnézte Neked.

2014. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Ugye tudod mennyire ronda dolog volt beleolvasni a saját magán naplójába? Az amit benne írt NEM tartozik rád akár zavar akár nem!
2014. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel probléma, hogy ezeket felírta...de meg kellett volna ezeket beszélnie veled igazából...de ez kb olyan mint Doug és a napólja..."Kedves naplóm...." (viccen kívül)

nem akart mással kibeszélni ezért leírta mintha kiadta volna magából...


21F

2014. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Te csináltad a f#szságaid vele szemben, beleolvastál a naplójába, és még neked áll feljebb! A helyedben meghúznám magam, és nem kérdést írogatnék ide, hanem inkább javítanék a kapcsolatbeli viselkedésemen, hogy meg tudjak felelni - normális emberek módjára. A helyében meg már talán a szakításon gondolkodnék... Éretlen, önző, üres, lökött, nagyszájú pecsának tartalak!
2014. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Te olvasol bele az Ő személyes naplójába, és még neked áll felljebb?? Hallod, van ám bőr a képeden!

Lásd be, a naplójába is leírta: egy rideg p*csa vagy, aki sosem támogatja érzelmileg. Ha tényleg szereted, ezentúl qrvára erőltesd meg magad, és legyél vele kedvesebb.. (már alapból gáz, hogy erre külön fel kell hívni a figyelmedet, és nem magadtól jöttél rá.. talán jobb is lenne szegény pasinak nélküled, biztos találna nálad normálisabbat)

2014. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell rögtön támadni, nem is ismertek. Nem tartom magam egy "hideg pic sának", és igen tudom, hogy nem kellett volna beleolvasnom, elismerem, DE miért nem beszélte meg ezeket velem??? Hát ha tudom, hogy ennyire zavarja, megpróbáltam volna máshogy csinálni. Utánanéztem, akit nem szerettek eléggé kiskorában, annak nagyobb szeretetigénye van, lehet ezt értette az alatt, hogy ez róla szól, nem rólam. Csak beszéltünk volna róla legalább...
2014. júl. 18. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!