Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobnátok emiatt a pasit?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok a párommal, mindketten budapesti egyetemisták vagyunk. Nagyon egymásba szerettünk, gyakran össze is tudunk járni, van közös érdeklődésünk, a felmerülő problémákat idővel meg tudjuk oldani és a szex is jó. Viszont pár nappal ezelőtt a lakásán találtam egy naplót, amibe hónapokra lebontva le van írva, hogy hol, mit, mikor csesztem el pl.: egy bukott vizsgája után egy jó szavam se volt hozzá, csak leszidtam. De minden. Amikor kijött a fürdőből ekezdtünk veszeketni, én egyszerűen nem tudtam hova tenni ezt, ő pedig azért, mert egy ilyen személyes dologba beleolvastam. Ő állítja, hogy nem azért vezette ezt, hogy leírja benne a frusztrációit velem kapcsolatban, hogy hol nem vagyok elég jó, hanem amikor az ő túlzott elvárásait nem tudom kielégíteni. De azt mondja ez róla szól nem rólam, ezért nem vághatta a fejembez, viszont valahogy le kellett vezetnie. Ilyenek voltak benne, hogy nem voltam elég megértő, nem voltam elég empatikus, nem támogattam eléggé. Nem tudom, mit csináljak! A harmadik hónaptól kezdve vezette ezt, és ezek szerint egész végig érzett ilyeneket :S


19/L



2014. júl. 18. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Értem amit mondasz, miért a naplójával beszélget és nem veled? Erre, és csak erre a kérdésre várhatsz jogosan választ, minden más ami a naplójában van nem lehet érved. jogász nyelven fogalmazva: illegálisan szerzett bizonyíték nem vehető figyelembe. Nem jogos olyasmivel érvelni amit elloptál a magánéletéből.


Szóval tisztázzátok, hogy bármit elmondhat, de mindent ami a naplóban "elhangzott" élőszóban ő hozzon fel, számodra addig ne is létezzen amíg szóba nem hozza. (tudom elég faramuci a dolog) És ha szépen megnyílik, és egyszer egyszer elmondja örülj neki, és azt beszéljétek meg.


És kerüld el naplóját. Tabu!

2014. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám hanem menekülnék töle!! Beteges a ficko!!!!
2014. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy miért kell rögtön támadni, nem is ismertek. Nem tartom magam egy "hideg pic sának", és igen tudom, hogy nem kellett volna beleolvasnom, elismerem, DE miért nem beszélte meg ezeket velem???"


Te miért a GYK-n beszélgetsz erről ismeretlenekkel, ahelyett, hogy vele beszélgetnél? Vajon ő is olvassa a kérdésedet és a rá adott válaszokat?

2014. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja. Te is másokkal beszéled meg.
2014. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy miért kell rögtön támadni, nem is ismertek."


Nem is akarunk, és abból vélekedünk, amit leírtál. Az, hogy hogyan sütsz rántott tojást, az nem kapcsolódik a témához, de amit kell tudni, azt meg tudjuk.


"DE miért nem beszélte meg ezeket velem???"


Bizonyára azért, mert ugyanúgy lehortad volna, és veszekedtél volna vele.


"Utánanéztem, akit nem szerettek eléggé kiskorában, annak nagyobb szeretetigénye van, lehet ezt értette az alatt, hogy ez róla szól, nem rólam."


Utánanéztél? Ezt már alapból tudnod kellett volna. Ilyenkor már utánanézel a dolgoknak, mi?


09:36-os voltam

2014. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jah, és még hozzátenném, hogy te akarnád dobni őt? :O Így írtad ki a kérdést: "Ti dobnátok emiatt a pasit?" Még te akarod dobni? :O


Hát figyelj csak, dob ki! Legalább megszabadulna egy olyan idiótától, mint amekkora Te vagy!


Utolsó voltam!

2014. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Először is azzal kezdeném, hogy minden kapcsolatban van személyes szféra, amihez a másiknak semmi köze sincs. Ha ezt önként feladom és betekintést engedek a páromnak akkor van joga hozzá belenézni. Ha vezetnék naplót és Te belenéznél az engedélyem nélkül akkor azonnal lapát feltéve hogy ezt az korábban már megbeszéltük.

A párod a leírtak alapján elég zárkózott egyéniség lehet....nehezen kommunikálja az érzéseit Feléd....ez arra utal, hogy még nem igazán bízik benned vagy sokkal inkább fél attól, hogy a kapcsolatotok rovására menne(ez a jobbik variáció)és elfojtja magában a negatív érzéseit.

Hogy mit csináljál.....legyél őszinte és egyenes Vele. Először is kérjél bocsánatot és ígérd meg, hogy soha többé nem nyúlsz a privát dolgaihoz, csak ha megengedi. Másodszor, ha hajlandó leülni Veled még beszélni, akkor kérjed meg arra, hogy őszintén beszéljen Neked a negatív érzéseiről is, mert csak így tudsz azon változtatni és biztosítsad afelől, hogy nem fogsz miatta megsértődni.

Úgy gondolom, hogy nincs komoly probléma közöttetek....egyszerűen fiatalok vagytok és nem tudtok jól kommunikálni egymással....ezt meg kell tanulni.

Sok szerencsét!!!

37F

2014. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem osztja meg veled, mert fél tőled, hogy amit kapna azt nem tenné zsebre, vagy neked nem esne jól, ehelyett inkább korrekten levezeti egy naplóban, amit sunyi módon elolvasol, és még te akarsz vele szakítani? Eszem-fаszom megáll, komolyan mondom! Szakíts bаzmeg', te nem érdemled meg őt!
2014. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
Csak szerintem beteg az az ember, aki napra pontosan, kb órára lebontva írogatja és vezetgeti naplóba a sérelmeit? Én is kivágnám az ilyet ajtóstul. Nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert beleolvasott, egy jó kapcsolatban nem gondol ilyeneket egyik fél sem, és nincs ilyen jellegű titkolnivalójuk. Joga volt megtudni, hogy mit gondol róla a másik, és ennek fényében eldönteni, akarja-e ezt így tovább. Senki nem érdemel olyan párt, aki folyamatosan a hibáit lajstromozza és azokon füstölög.
2014. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
9%

Előző, nem vagy egyedül! Én is kidobnám. Nagyon durván beteg ember az ilyen, és nem értem, hogy miért érkezett ennyi kérdezőt ostorozó válasz.

Oké, hogy nem szép dolog kutakodni, de a pasi beteges kis "hobbiját" semmiképp sem übereli. :D

2014. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!