Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nemrég jöttünk őssze és kiderült, hogy ő biszexuális.. :/ Ezzel nincs is bajom, de a napokban bevallotta, hogy még mindig szereti a volt barátnőjét.. Lehet, hogy szakít velem.. Még nem tudja, hogy mit akar.. Nagyon szeretem, de félek, hogy tényleg elveszítem..

2014. júl. 18. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem sok minden fog kisülni :(
2014. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha lemondasz róla,mert el fogod veszíteni.Ez az ő döntése,te nem tudsz semmit se tenni.
2014. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ő a lányt választja, tehát dönt, akkor elég kicsi az esélyed, szinte semmi.

Arról nem írtál, hogy veled hányadán áll? Téged szeret? A ti kapcsolatokról mit mond? Ez nem derül ki a kérdésből.

Ha téged is szeret, és őt is szereti a kérdés az, hogy kivel tudna kapcsolatot építeni/fenntartani?

És nagyon kéne tisztáznotok, hogy tényleg szereti is e a lányt, vagy egyszerűen csak vágyik a női test érintésére? Tehát nem vágy van e a háttérben amiről ő úgy hiszi,hogy szereti? Lehet tényleg csak ennyi, ha lefekszik egy lánnyal időnként a lányok iránt vonzódó énje csendben marad. Ebben az esetben el tudod e majd fogadni az osztozást rajta egy lánnyal?


Ez egy nagyon mély, nagyon alapos beszélgetést igényel, nagyon alaposan megrágva. Nem kicsit önismereti túra mindkettőtöknek.

2014. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legutóbbi beszélgetésünkkor azt mondta, hogy már nem érez irántam már semmit sem, de megpróbál valahogy újra belém szeretni, aminek igencsak kicsi az esélye.. Azt is mondta, hogy érdekes érzelmi kirohanásai is vannak mostanában, szóval nem tudom, hogy mi lesz ebből..
2014. júl. 18. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát ha téged nem szeret akkor kár erőltetnie akár van másik lány akár nincsen.
2014. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.. Szóval akkor elveszítem... :( Azért köszönöm mindenkinek a válaszát..
2014. júl. 18. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Téged nem szeretett annyira, mint azt a lányt. Ha találna olyan fiút, akit igazából szeretni is tud, akkor lehet, hogy "leszokna" a biszexualitásról!
2014. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos aki biszex az biszex. Ezt úgy értem hogy kb annyira érdemes arra várni hogy leszokik róla mint egy heteronál arra várni hogy biszex lesz.
2014. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!