Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajomal már 2 honapja együtt vagyunk nekise volt első csok nekemse hogytudnám rávenni, hogy történjen már meg, én nagyon akarom?

Figyelt kérdés

#Csok!
2014. júl. 18. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
csókold meg
2014. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Probáltam de elutasitot... Rákéne eröltessem?
2014. júl. 18. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
csináld spotán, hirtelen kapd le, és aztán menj át érzékibe :)
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor hogy lehet a barátnőd?

Ha még csak csók sincs. Akkor csak egyszerű barátja vagy, nem a párja.

2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kéne ráerőltetned. De az már rég rossz, ha visszautasít, mondjuk, ha csak egyszer volt, akkor lehet csak megijedt (magamból indulok ki), még azért megpróbálhatnád. Egyébként gondolkodnék rajta, hogy valóban együtt vagytok-e.


Amúgy hány évesek vagytok, mert az sem nagyon mindegy?

2014. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom csak azjut eszembe , hogy vanakinek töbidö kel a csokhoz mint másnak... Es ha egyböl megcsokolnám (hirtele) akkor utána nemlenne gond? am én 15 ö meg 13
2014. júl. 18. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:

jaaa hogy 13...háát akkor még várhatsz vele..még gyerek :) én mondjuk 5 évesen csókolóztam először egy 5 éves szintén 5 éves lánnyal :) de nem kell semmit elsietni :)


21F

2014. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én is 13 voltam az első csókomnál, szerintem is csak fél a csajszi, azt ajánlom kicsit nyugtasd le előtte, készítsd fel a csókra, adj neki pár puszit az arcára, szájára és ha nem húzza el magát akkor megcsókolhatod :)
2014. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, gondoltam, hogy igen fiatalok lehettek még, így akkor nincs nagy gáz. Egyébként tudsz még várni rá? De a lényeg, hogy ne hirtelen, meg ráerőszakolva meg nem tudom hogy kezdeményezz, hanem lassan, azt is lehet amit már írtak, hogy adj neki egy puszit, aztán maradj ott, és adj még párat egyre közelebb a szájához... Ha meg megint visszautasít (amit nem hiszek), akkor meg is kérdezheted, hogy miért nem akarja. Aztán ha azt mondja fél, megnyugtathatod, hogy nem kell, meg kimutathatod, hogy törődsz vele és bízhat benned. Hajrá! :)
2014. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm elöre is ezeket megfogadom és kiprobálom !
2014. júl. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!