Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek hogy lenne konyebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek hogy lenne konyebb?

Figyelt kérdés
ki szeretnem deriteni hogy a baratom megcsal-e vagy szeret-e de,semilyen praktikat nem tudok,ti tudnatok?

2014. júl. 18. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy van-e okod féltékenykedni?
2014. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen van..:)
2014. júl. 18. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Bővebben? Így nehezen adok tanácsot. Ne gyere a "barinőmtől hallottam"-szöveggel, mert kiakadok :D
2014. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sokat jar el barba....igaz egesz nap dolgozik de azt mondja ugy szereti a munkat...beszelget a volt 'k*rv*i'-val (1x elkaptam)...egyik lanynak azt monta hogy csak valamenyire szeret aztan azzal cafolta hogy ideges volt..ritkan mondja hogy 'hianyzol' ..nem beszel arrol hogy kene talalkozunk
2014. júl. 18. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy bárba jár, az még nem megcsalás. Ha attól jobban érzed magad, menj te is vele! A volt k*rv*ja egyenlő a volt barátnőjével? Ha igen, akkor én is szoktam néha beszélni a volt barátommal, de ez továbbra sem megcsalás, kivéve, ha olyan témákról beszéltek. A harmadik indokod, már sokkal gyanúsabb. Nem voltatok akkor fasírtban? Mert akkor tényleg csak az ideg mondatta vele. Az, hogy ritkán mondja, hogy hiányzol neki, nem jelenti, hogy nem szeret. Szimplán "kemény csávónak" akar tűnni, legalábbis én erre tippelek. Az utolsó indokod meg... Más dolga is lehet, gondolom vannak haverjai, velük is akar lógni, nem csak veled.

Na már most. Ezek közül csak a barátnős téma, ami egy kicsit is megcsalásra utal. A legtisztességesebb és legintelligensebb megoldás, ha rákérdezel. Persze folyamodhatsz a jó öreg nyomozósdihoz is, de ha az kiderül, abból könnyen szakítás lehet.

Beszéljétek meg, jobbat nemigen tehetsz. Szerintem ne féltékenykedj!

2014. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ..haragba voltunk akkor :)
2014. júl. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!