Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csunyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csunyabb lanyt konyebb elcsabitani mint egy szepet?

Figyelt kérdés
vagy ok is valogatnak? Minden lany egyforma?

2013. júl. 7. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem minden lány egyforma

ez nem attól függ, hogy hogy néz ki

talán általánosságban könnyebb, de egy kevésbé szép lány is lehet válogatós

2013. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi az önbizalma és mennyire vagy az esete.
2013. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem minden lány egyforma, ahogy minden pasi sem. Szerintem esélyes, hogy egy csúnyább lányt könnyebb elcsábítani, hiszen náluk nem próbálkoznak annyian, és nem azt látják rögtön a pasikban, hogy "na, biztos ez is d_gni akar".
2013. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Ezerszer könnyebb. Én megharagudtam egy csávóra, mert letiltott a youtube csatornájáról, megkerestem az amúgy ronda csaját, és 20 perc alatt elcsábítottam. Már megvannak a képek minden intim testrészéről, nemsokára el is küldöm a srácnak. És több ilyen volt. Főleg a dagadt, nagymellű lányokkal elég rögtön a lényegre térni, és 10 perc múlva már ők tepernek, te vagy a főnök.
2013. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Simán könnyebb! Örülnek, hogy végre velük foglalkoznak :D Ők annyira már nem válogatnak hiszen örülnek, ha néha-néha egy a hálójukba esik. Ilyenkor még ők hajtanak és minden trükkjüket bevetik :)


Nem minden lány egyforma, ahogyan semmi sem csak fekete vagy fehér ^^

2013. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég szomorú is, csak hogy mert nem szépek, ezért gerincük és büszkeségük sincs, és bárkivel összefekszenek, aki mond nekik valami szépet.
2013. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyire felszínes a világ? A szépek ilyenek, a rondák olyanok? Mi van azokkal, akiket valaki szépnek lát, valaki meg rondának?
2013. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz?


Ha a mostaninál csúnyábbnak vagy szebbnek születek, akkor se lennének mások az elvárásaim.


-Jól érezzem vele magam;

-tudjam szeretni;

-egyezzenek a céljaink, vágyaink, értékrendünk;

-vonzódjak hozzá szexuálisan;

-ő is PONT így érezzen irántam.


Most ha valaki azért közeledne hozzám, mert csúnyácskának talál, és úgy véli, így könnyebben becserkészhet... az már rögtön nem felel meg a fentieknek, és mehet oda, ahonnan jött!

2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki szépnek lát valaki rondának, ez hülyeség. Olyan van, hogy valakinek elmegy, valakinek jut jobb is.
2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha ez alapján akarsz lányt keresni, akkor veled is gond van.

A személyiségétől, a magabiztosságtól és attól függ, hogy milyen pasikat szeret. A lányok se csak a helyes pasikra buknak, mert lehet, hogy egy bunkó, beképzelt, piperkőc, míg a "csúnyácskább" fiú rendes, kedves és odaadó.


NEM MINDEN LÁNY EGYFORMA!!!!!

2013. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!