Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mitől sírnátok örömötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mitől sírnátok örömötökben? Mit kellene tennie a párotoknak? Mitől hatódnátok meg ennyire?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megkérné a kezem. De lehet, akkor se. Nem vagyok sírós típus.
2014. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha már közel voltunk ahhoz, hogy elveszítem, de kibékülünk, mindezt azért, mert szeret.
2014. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha teljesítené egy nagy vágyamat :P

De hangulatfüggő inkább.

2014. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azt hinném, hogy elveszítem!
2014. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én attól sírnék örömömben, ha végre teherbe ejtene....de hát ez az én hibám, nem az övé..hogy nem megy.


Egyébként kicsit meghatódtam az esküvőnkön, de azért megálltam a sírást szerencsére:)

2014. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerida ***** válasza:
Ha túlélne egy balesetet amiben azt hiszem belehal... vagy egy olyan betegséget amit nem szokás túlélni... na akkor egy kiadós öröm sírásnak kinéznék. Még gyertyát is gyujtanék az őrangyalának...
2014. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és milyen dolgot tehet a párotok azért, hogy sírjatok? mi lenne annyira pozitív érzelmi behatás?
2014. júl. 23. 09:36
 8/10 anonim válasza:
Ha megkérné a kezemet,és ha neki is lenne a szemében egy kis könny!
2014. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.. Nyilván, mint ahogy egy előző hozzászóló is említette, ha valamilyen baleset vagy komolyabb betegség pozitív kimenetellel zárulna, akkor biztosan sírnék az örömtől. Valami tárgyi ajándék vagy utazás, stb nem hiszem, hogy annyira meg tudna hatni. Szép gesztus, meg értékeli és örül neki az ember, de nem annyira, hogy elsírja magát miatta. Még esetleg amiatt lennének örömkönnyeim, ha kiderülne, hogy terhes vagyok.
2014. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nagyon romantikusan szerelmet vallana...
2014. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!