Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, férfiak, hogy fejezitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, hogy fejezitek ki a párotoknak, hogy nagyon szeretitek őt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 13. 18:40
 1/2 Kerida ***** válasza:

Finomat sütök, főzök.

Elmondhatja a gondjait, meghallgatom és próbálok neki segíteni.

Egy fárasztó nap után megfürdünk együtt és lefektettem vagy megmasszírozom.

Készítek neki valami kis apróságot.

Szervezünk közös programokat.

Minden este úgy fekszünk le, hogy elmondom, mennyire szeretem és hogy számíthat rám.


Ezek sablonos dolgok... a törődésnek 1001 formája van vagy mégtöbb... és azok mind arról szólnak apró, kimondatlan üzenetek: szeretlek.

2014. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én jelenleg egyedül vagyok, de hiszek az 5 szeretet nyelvben és úgy gondolom, ha ismerjük a párunkat akkor azzal tudjuk éreztetni a szeretetünket...azt hogy a párunk szeret tudni és érezni is kell! és viszonozni!

21F

2014. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!