Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sikerül mindenkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikerül mindenkinek, csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nincs senkim, és nincs is kialakulóban sem semmi, míg mások 2-3 hónap múlva találnak valakit..



NEM ITT KERESEK PÁRT MAGAMNAK, csak nem bírom megérteni, miért pont velem van ez.



2014. júl. 18. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Több, 27. De már volt rá 1-2 próbálkozásom.

De azért kérdezem, hogy miért nem jön már neked szóba az internetes társkeresés, mert én még látok benne esélyeket.

2014. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem a korodtól függ, hogy mennyire sürgős valakit találnod.
2014. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. Kérdező, te fiú vagy vagy lány? És hány éves?
2014. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

22/L

szerintem meg pont, hogy függ a kortól, persze mástól is, de a kor eléggé sürgető. régen miért mondták a lányokra 20 éven felül, hogy "vénlány" ha még nem volt férje? nagyban hozzájárul

2014. júl. 20. 12:17
 15/20 anonim ***** válasza:

nem érdekel, hogy miért mondták.

idősebb vagyok nálad, egyedülálló, és nekem nem sürgős.

2014. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#9 vagyok, ketten vagyunk 74%-kal! :)

Én 27 éves, fiú vagyok. Én is sürgetném a dolgot, de már 10 éve csak sürgetem. (1x akár össze is jöhetett volna, ha mindketten akarjuk egymást, akkor épp én nem akartam)

2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

:)

próbáljatok másra figyelni, az erőlködést messziről lehet érezni.

2014. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg írhatnál többet magadról. Általában mindig csak arra van magyarázat, hogy valakinek miért jött össze, arra nincs, hogy miért nem. Én sokszor szembesülök vele, hogy mennyire nem tudok még flörtölni.
2014. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
arra mi a magyarázat, ha valakinek összejön? nem értelek.
2014. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Háát, lehet, hogy nem jól mondtam. De olyasmire gondoltam, hogy nincs mindig magyarázat, szerencse kérdése is lehet az egész, főleg, ha szerinted úgy élsz, mint bárki más, nem elzárkózva, és átlag körüliek a képességeid és tulajdonságaid. Te mennyire vagy kimozdulós?
2014. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!