Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenkinek rosszul sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek rosszul sikerül az első randi?

Figyelt kérdés
Találkoztam ma végre egy lánnyal akivel egy ideje csak e-mailezgetek, de már láttuk egymást többször csak nem beszélgettünk. De nem igazán sikerült valami jól.
2010. febr. 23. 19:08
 1/9 Robi19xD ***** válasza:

Fejtsd ki mit értesz az alatt h nem sikerült jól mert ez így nagyon homályos.


Robi19xD

2010. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira rosszul sült el az rányomja a hangulatát a következőre is.:S

L18

2010. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta szereti ha egy férfi tudja mit akar. Igazából baráti beszélgetés volt meg zavarba is voltam picit. Lehet, hogy el is felejthetem a 2. lehetőséget. :(
2010. febr. 23. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem tök jó volt:) Azóta is együtt vagyunk (14 hónapja)
2010. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor had gratuláljak hozzá! :)
2010. febr. 23. 19:40
 6/9 Robi19xD ***** válasza:

Hát én nem is olyan rég túl vagyok 1 110%-ig baráti beszélgetésen 1 csajjal és hát még mindig beszélgetünk sőt ő szeretné a következőt. Szal ebből azt akarom kihozni h nem kell feltétlenül az első "randin" történnie valaminek. De ezt még mindig kibirod magyarázni már ha a csaj igazán érdeklődik utánnad. Csaj szerzés/elcsábítás 1ik lényege h fel kell kelteni valamivel a figyelmét. Nekem a humorizálás és az h mindig valami hülyeséget csinálok mondok az nekem nagyon is bevállik. Nem kell ezt csinálnod te csak add magad legyél magabiztos határozott. Ha tudod h a csaj miére legbüszkébb dicsérd meg és hasonlók. Ha ültök 1más melett nem annyira könnyű a csókot kezdeményezni de 1 séta főleg h mostmár egész jó idők vannak jó alkalom rá. Ha csajjal vagy ne érezd feszélyezve magad ő is pont ugyan olyan ember mint te.

Sok sikert!


Robi19xD

2010. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tapizd le mint én aletta fél holdjait
2010. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem elvileg rosszul sikerült a randi, gyakorlatilag mi szakadtunk a röhögéstől. Elmentünk sétálni és a Duna parton ott rohangált egy kutya, ami addig körözött körülöttünk, amíg hozzám nem dörgölőzött. Ezzel nem is lett volna gond, ha előtte nem tehénsz*rban hempereg. Nyakig olyan lettem. Mehettem haza fürdeni és átöltözni. Negatívumként kellett volna talán megélni, de 4 év óta röhögünk rajta, ha szóba kerül. (Bár az első 1,5 évben csak elcseszett randijaink voltak... :D)
2010. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Mi lett volna ha nincs ott a kutya? :D
2010. febr. 24. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!