Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h körülöttem mindenkinek sikerül nekem meg nem?

Figyelt kérdés
A legtöbb barátnőmre hajtanak vagy járnak valakivel....nekem még nem sikerült egyetlen egy normális kapcsolatot összehoznom pedig nem vagyok buzgómócsing és állítolag bűnronda sem...nem értem...mit kéne tennem?
2008. okt. 13. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Várni a szerencséd és élvezni az élet minden más részét. És ezt komolyan gondolom.
2008. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Járj el szórakozni, ha kell, merj kezdeményezni
2008. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress és találj.
2008. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben vagyok.Tudom miről beszélsz :(

Nekem is azt mondják, h várjak, de az nem olyan egyszerű...

2008. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
néhány éve én is ilyen helyzetben voltam, aztán "véletlenül" megismertem egy fiút, hogy legyek már túl ezen az első randi, első pasi, első csók dolgon, de aztán rájöttem, hogy nem kellett volna így siettetni, mert a srác csúnyán átvert. utána kb. fél évig rá sem néztem egy fiúra sem, aztán jött valaki, aki kirántott ebből a szörnyűségből, és most is boldogok vagyunk :)) kívánom, hogy te is találd meg a kedvesedet, és légy boldog vele. nyugi, még rengeteg időd van fiúzni...
2009. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!