Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szent és sérthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szent és sérthetetlen állandóan az anyukája?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, a barátom 23. Több, mint 1,5 éve vagyunk együtt és a testvére ok nélkül csinálja a balhékat miattam otthon, amikor nem vagyok náluk, elhord mindennek engem, kiabál, késsel szaladgál, majdnem leköpte az anyját, verekszik a testvérével (28 éves és az anyjáékkal él, van barátja)stb... a lényeg, hogy pszichiátriai eset és az anyukája vérig védi. Engem nem néz, hazudozik a csaj és mindig neki hisz. Itthon a barátom popója úgy mondd ki van nyalva, visszük kirándulni, segítünk neki, mindig az van főzve, amit imád. Mindig hívjuk magunkhoz, de én a csaj miatt nem mehetek, mert mindig megfenyeget. Az anyukája soha nem hív, nem is kért tőlem soha bocsánatot, jó, az a nővér feladata lenne, de nyilvánvalóan soha nem fog, mert túl sokat képzel magáról. Nyilvánvaló, hogy a gyerekét mindenki sokkal jobban védi, de azért már késsel fenyegetőzni.... Leordította a saját anyumat ez a nő és a barátom anyukája ezért semmit nem szólt! Mondtam a barátomnak, hogy nagyon rosszul esik nekem, hogy ő itt tök jól elvan, mindenki jól érzi magát, ott meg ha megjelenek, megfagy a levegő... az anyja mondta, hogy nincs velem baja, de amikor látom és érzem... nyilvánvalóan a nővér miatt... ezzel a csajjal nem lehet beszélni, ott kezd, hogy üt! Nem mondja el senkinek, hogy m baja velem, kutakodik utánam, már tisztára beleőrülök, hogy mindent akar tudni rólam.... Az apuka sem tudja megfogni... mondtam múltkor, hogy vigyék már el pszichiátriára, de azért is én lettem leoltva, hogy hogy merészelek ilyet mondani... A barátom meg párszor elbeszélget az anyukájával úgy 10 perceket, de utána jön és leírja, hogy én hülye vagyok, nem jól értelmezem, stb... az anyukájával is próbáltam erről beszélni, de mindig mondja, hogy túlreagálom az egészet! Ha kiállok magamért, akkor is én vagyok a hibás, engem hibáztatnak... A barátom mindig agyonra védi az anyját és engem hoz ki hibásnak! Leordít és lehülyéz, mindent mondd rólam... Mit tehetnék?

2014. júl. 18. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, az anyját választotta, és nem téged, ez nem szerelem... Váltanod kellene!
2014. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülj, hogy nálatok jól elvagytok. Találkozzatok ott, te meg nem menj hozzájuk, és kész. Nem fogod tudni őket megváltoztatni, ha harcolsz velük, azzal meg csak a barátod lesz két tűz között, elvadítod magadtól. Ne törődj a gyagya családjával, csak vele.
2014. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerida ***** válasza:

Fel kell ismerned, hogy te oda felesleges vagy. Tudom, hogy szereted a barátod, de ez nem fog működni. Ő ragaszkodik és szereti a családot... a család viszont feni a kését rád.


Ebbe a kapcsolatba vagy belehalsz... vagy kilépsz belőle.

2014. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
anya csak egy van nőből van 3 milliárd kb
2014. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 J0keer ***** válasza:

a barátod családja nem normális... sőt talán még a barátod sem


szakíts vele és menekülj mielőtt komolyabb bajod lesz

2014. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk az anyagiak miatt minden héten fogadni... Hja igen, 3 millió, utána meg megy a nyígás, hogy megcsalt meg k*vát fogtatok ki meg milyenek a nők.... én soha nem tettem olyat, amivel megbánthattam volna őt/őket, soha nem csalnám meg, főzök, mosok, takarítok rá, ha itt van, mindig a kedvencét készítem el, adok neki sokszor kölcsön pénzt stb... sőt, kajálni is már nem egyszer vittem el...
2014. júl. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!