Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rövidek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rövidek manapság a kapcsolatok? Mért szakítunk olyan hamar?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert mindenki következetlenül áll a kapcsolatokhoz, fellángolásra, szerelemre alapoznak mindent.
2014. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez rám pl nem igaz... ...én sohasem szakítanék egy nővel sem... :-)


(mert én tudom mit akarok :-))


De amúgy igazad van, azért ilyen rövidek a kapcsolatok, mert az embereknek alacsony az ingerküszöbük és mihelyst egy számukra nem tetsző dolog történik, egyből könnyebbnek vélik a menekülést...


(csöbörből vederbe --> az ember tragédiája :-))

2014. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert sokszor nem komolyak a szándékok. Én egy olyan lányt választottam, akinek komoly kapcsolatra volt szüksége, mert az előzőt is sikerült elveszítenie 2 hónap alatt, bár nem szakítás csak költözés miatt és a távkapcsolatot kizárták mindketten. És hidd el egy ilyen lánnyal lassan 1 év után is boldog vagy.
2014. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert kapkodunk minden téren. Munka terén, vásárlás terén, még partnerválasztás terén is. A felgyorsult világban semmire sincs idő, minden azonnal kell, így van ez partner terén is. Az ember ma már ideges és cikinek tartja, ha 14-15 évesen szűz, hány, de hány kérdés ezzel kapcsolatos. Ahogyan az is, hogy 20 évesen nem volt még partnere az illetőnek. Az elvárások pedig égig érnek, hiszen mindenhonnan az jön, hogy ma már csak az érvényesülhet, akinek a csontja kilátszik, smink van rajta, netán ki van gyúrva. Gondoljatok bele, a legszebb ruhák kikre jók? És sajnos itt ütközik a kettő - pár kell gyorsan, de nem is akármilyen. Ha gyorsan kell a pár, akkor lejjebb ad az igényeiből, de idővel rájön, hogy nem is ő az igazi. Elvégre kevés időt adunk az ismerkedésre is. És jön a szakítás - mert másra vágyunk, ami az előzőből hiányzott.


20/F

2014. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerida ***** válasza:
Én tartósan maradnék egy férfi mellett ha hozzám hasonló lenne a habitusa... de az enyém sajnos túl deviáns ezért kevés férfi tud mellettem megmaradni. (eddig 0)
2014. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is korán kezdik a kapcsolatokat! Még honnan tudna bármit is egy 13-14 éves egy komoly kapcsolatról, még azt se tudja vele mi történik! És erre alapozni? Szerintem káosz az egész :(
2014. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Ha az ember még nagyon fiatal, akkor nem akarja még egészen fiatalon elkötelezni magát egy életre, ami teljesen érthető, így ha elmúlik a nagy szerelem, jönnek a hétköznapok, akkor nem tesz azért, hogy az a kapcsolat fennmaradjon, illetve úgy van vele, hogy éli világát.

2. Amikor már az ember nem olyan fiatal, nem kezdő kapcsolatok tekintetében, akkor pedig csak annyi, hogy az első problémáknál ahelyett, hogy nekiállna a pár megoldani a problémákat, a könnyebbik utat választja azzal, hogy inkább tovább lép. Pedig minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nincs olyan, hogy minden tökéletes és mindig minden jó, csak tenni kell azért, hogy ha éppen a gödörben vagyunk, akkor abból kimásszunk. Azt a kapcsolatot nem elég felépíteni, ápolni is kell. És ezáltal lesz tartós.

8 és fél éve élek kapcsolatban és a gyönyörűségtől kezdve megéltük közösen a poklot is, de mégis együtt vagyunk. Mert teszünk azért, hogy ha rossz, akkor újra jó legyen és nem szaladunk szélnek, csak mert éppen nem Kánaán van.:)

2014. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha a tiniket nézzük, pusztán a többség komolytalan... a sógornőm havonta kb új pasival fekszik le és halál szerelmes, aztán szakítanak és jön egy másik.... és még csak 17 éves:(


Az idősebbek kapcsolatai már hosszabbak 1. 3-4-5 év átlagosan )szerintem. Ezek általában akkor mennek szét, ha megcsalás történik, vagy ha a feleknek más a jövőképük. Pl a nő házasságban akar élni, a pasi csak együtt élni, az egyik akar gyereket, a másik nem...stb..


Amúgy meg az emberek rengetegszer rosszul választanak párt. Nem gondolják át rendesen. Én is beleestem korábban ebbe a hibába, nem is egyszer...

2014. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs olyan, h ismerkedés, csak kapcsolat van egyből.
2014. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!