Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ritka az, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az, hogy engem férfiként nem zavarna, ha olyan barátnőm lenne aki okosabb és jobban keress nálam?

Figyelt kérdés
Nálam sokkal jobban dominál az érzelem, mint az anyagi dolgok és az intelligencia. Több férfi ismerősöm mondta, hogy őket nagyon zavarná, ha a barátnőjük jobban keresne, mert nem éreznék magukat férfi mellett. Ilyenkor azon gondolkozok, hogy csak ettől nem éreznék magukat férfiaknak? Én attól érzem magam férfinak, hogy kimerem mutatni az érzelmeimet, boldog vagyok, nem vagyok álszent hazudozós, és inkább szerelemből feküdnék le valakivel, mintsem hogy dicsekedjek vele másoknak, hogy megvan a következő trófeám. Én nem vagyok valami intelligens ember elég nehezen végeztem el az érettségimet és a szakmámat is, most azon vagyok hogy találjak egy munkát. Engem mégis zavar az, hogy némely nő egy olyan férfira tudna felnézni, aki okosabb nála, jobb végzettsége van és jobban keres, mint ő, az hogy milyen legbelül meg nem ér semmit. Tudom nem minden nő ilyen. Félre ne értsétek nem várom el ezeket egy nőtől, csak ha ilyen nővel hozna össze a sors, és fennállna ez akkor nem szeretném, ha probléma lenne ebből, mert úgy látom sokan problémát csinálnak ebből. Más is hasonlóan gondolkozik, mint én? Leírhatjátok a gondolataitokat.
2014. júl. 18. 17:10
 1/8 Kerida ***** válasza:

Én sem látom be azt, hogy miért bűn, ha a női fél az intelligensebb, sikeresebb.

A párkapcsolatok tartósságát úgyis az határozza meg, hogy mennyire vannak a felek egy hullámhosszon, mennyire működik közöttük a kommunikáció.

Egy jól működő párkapcsolatban nincs Te vagy Én, csak mi van... bár az ilyen kapcsolat is ritka. :(

2014. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem az iskolai végzettség vagy a pénz alapján választok...és nem zavarna ha okosabb lenne és/vagy többet keresne mint én...attól még szeretem, tisztelem és megbecsülöm és elvárom, hogy ő is így érezzen :) mondjuk nekem az a felállás lenne az igazi, ha ő otthon lenne a gyerekekkel én meg dolgoznék...de ha még nincs gyerek akkor nem zavarna...


21F

2014. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam a jelenlegi barátnőm okosabb, és éppen ezt szeretem benne. Lehet, hogy csak a jellemem ilyen, de elég sok embert találok kicsit lassúnak(szó sincs róla, hogy emiatt ne tisztelném, csak nem élvezem annyira a beszélgetéseket az ilyen emberekkel)
2014. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én örülnék, ha okosabb lenne nálam :)
2014. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont így van, kb 3× annyit keresek, mint párom, és egyikőnknek se gond. Meg a végzettségünk is bőven más. Pár éve azt hittem, hogy egy ilyen pasival nem tudok mit kezdeni, de időközben rájöttem, hogy a többivel nem tudunk egymással mit csinálni. Nem egy olyanba futottam bele, aki azt hitte, hogy ő a kisisten, mert el tud vinni nyaralni, étterembe stb... bármi drága helyre. Úgy vagyok vele, ha olyan helyre akarok menni, el is fogok menni, mert megtehetem, vagy a párommal, vagy egyedül, vagy bárkivel. Az ilyen pasik nem értették, hogy miért nem vagyok elájulva tőlük, én meg azt nem értettem, hogy miért is kéne. Ha ilyen nővel találkozol, aki benned keresi az egzisztenciát, anyagi biztonságot, vagy azt, hogy felnézhessen rád, nem fogtok tudni mit kezdeni egymással, mert mást vártok egy kapcsolattól. Amúgy hány éves vagy?
2014. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2014. aug. 8. 11:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Az olyan nőket mindenképp kerülöm, akik a pénzre hajtanak. Sajnos most nem a legjobb az anyagi helyzetem.
2014. aug. 8. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az elején kizárod azt, aki pénzt akar, akkor nem lehet nagy gáz. Nekem annyiból volt könnyű dolgom, hogy páromat már egy éve ismertem, amikor összejöttünk, és nem volt zsákbamacska, ő is tudta, hogy mire számítson. Gondolom fiatalabb korosztályban sokkal több olyan csaj van, aki a pénzre hajt, mert neki nincs, és nem is tervezi, hogy dolgozzon.
2014. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!