Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlreagálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlreagálja?

Figyelt kérdés

a fiummal fél éve vagyunk eggyüt, és elhivott 1 olyan buliba ami nagyon nem az én világom. Én ezt meg is modatm neki, hogy nincs kedvem elmenni. Kb 1órát könyörgött, hogy menyjeke el vele, de én nemet mondtam. Ezért nagyon megharagudott, és azt mondta, hogy én azt sose nézem, hogy neki mi a jó, csak magammal fogalkozok. Kb2 napja nem beszélünk irtam neki smst, hogy szeretem hivom de nem evszi fel..

mit tegyek? én vagyok a hibás?

L/16


2010. jan. 9. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyire könyörgöt elmehettél vna, mert látszik h fontos volt neki. Bunkó voltál
2010. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őis ezt mondta:S
2010. jan. 9. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:

háát...

milyen buliba akart elvinni?

ez így nem megoldás mondjuk hogy nem válaszol... megérthetné hogy te nem akarsz olyan helyre menni ahova ő akart vinni. végülis, jobb hogy megmondtad neki az igazat hogy nemszeretnél menni, mert hazudni nem jó és végigszenvedted volna az estét... viszont 1 órát kérlelt.. talán ha elmentél volna és ha 1-2 órát lettél volna ott abban a buliban nem sértődött volna meg(talán). próbálkozz még hátha eléred nehogy szakítás legyen a vége.

de szerintem megfog békülni csak beszéljétek meg

2010. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy téged hibáztatunk, de szerintem korábbra nyúlik vissza ez a történet, és lehet, h tényleg nem vetted figyelembe h ő mit is szeretne, és most így próbálja ezt tudtodra adni. remélhetőleg ő is így gondolta, mert elérte célját.
2010. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most pont abban az időszakban(16 évesen)vagytok, amikor ha nem vagytok egymás mellett bármi megtörténhet...

Nálam is okozott problémát 16 évesen amikor a barátnőm nem jött el velem egy buliba(mondjuk Őt nem engedték el otthonról), nem vagyok rá büszke, de egész jól elszórakoztam egy másik lánnyal... Azóta eltelt vagy 15 év...

A mostani barátnőm sem akar soha eljönni a munkahelyi bulijainkra, eleinte Én sem értettem mi a bánat baja van, és miután nélküle nem szeretek szórakozni járni így Én sem megyek el az ilyenfajta összejövetelekre...

Sajnos néha nem mindig azt kell tennünk amit szeretnénk megtenni, de a helyedben elmentem volna, hogy érezze mennyire fontos neked a közös szórakozás és ha nem is kifejezetten látványosan, de szándékosan éreztetném vele, hogy mennyire unatkozom és nem érzem jól magam a buliban, hogy amikor legközelebb elhív, mondhassam mennyire pocsékul éreztem magam, és miután ezt Ő is látta, így nem kell magyarázkodnom...

Ne tekerj a pasi után, majd megnyugszik...(Én azért a helyedben megnézném mit is csinál azon a bulin...).


Én úgy hiszem, ha valamit rám akarnak erőltetni és nem járnak eredménnyel akkor az nem sértődés tárgya, ha nem akkor nem. Ezt tudomásul kell vennie a pasidnak is...

Most két lehetőség van:

1. Lemondott rólad, mert nem mentél vele bulizni...

2. Így próbálj kizsarolni, hogy mégis elmenj a buliba...


Mindkét lehetőség önző és/vagy erőszakos jellemre utal...

Ne foglalkozz vele többet... A bulin nélküled szarul fogja érezni magát és a buli után úgyis rájön, hogy mekkora kis pötsch volt, hogy nem veled töltötte az estét... Hagyd, hogy erre magától jöjjön rá!!! Ne hívogasd, és egy hétig Te se vedd fel a telefont, érezze csak Ő is, hogy milyen sz@r érzés...Ha meg nem foglalkozik veled, akkor azzal is csak bebizonyítja, hogy mennyire nem szeret Téged!

2010. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen..

tanuságos válaszok :)

2010. jan. 9. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!