Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet, hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja ismerek egy lányt utóbbi időben sokat együtt voltunk jól éreztük magunkat... sokat nevettünk, sétáltunk, hülyéskedtünk... és egyik napról a másikra nem akar találkozni... Semmi ok nélkül... Ilyeneket mond csak, hogy nem lehet mindig velem, de 1 hete nem találkoztunk max néhány percre... előtte pedig minden nap találkozni akart... Úgy volt hogy hétvégén néhány napra elmegyünk kikapcsolódni, de már abból sem lesz semmi...
2014. júl. 19. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megunt, van ilyen. Ne fuss olyan szekér után, ami úgysem vesz fel.
2014. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy megunt, mert egyik nap még ajándékot kapok tőle... alig enged el haza... másnap pedig már találkozni sem akar...
2014. júl. 19. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle beszéljétek meg, valami oka csak van.. amúgy meg sose add fel, velem is volt ilyen helyzet, de a pasi nem adta fel és folyton próbálkozott, végül össze is jöttünk, én értékelem ha 1 pasi tud küzdeni 1 lányért, igen is bizonyítsa be h mennyire kell neki
2014. júl. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öm arról semmit se mondtál hogy TE hogy viszonyulsz ezekhez.. Lehet nem annak szánod de nem úgy mutatod ki ahogy kéne ezáltal azt veszi le hogy nem számít neked annyit.
2014. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én kimutatom felé, hogy szeretek Vele lenni el is mondtam neki... Mikor megkérdeztem mi ez a változás nem válaszol rá vagy kitérő válaszokat ad... Pasijával 1.5 hónapja szakított.
2014. júl. 19. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Csak játszott vele vagy megosztottátok az xp-t és fejlődött.
2014. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!