Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takocska kérdése:

Mi baja lehet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Imadom a felesegem mindent megtennek erte mert szerintem o a legjobb. Persze ezzel minden normalis ember igy van akinek parja van. Viszont az elmult idoben keves az egyutlet. Engem tol le hogy miert nem foglalkozom vele. De akar hanyszor foglalkozom vele elhajt. Majd kozli masnap miert nem volt ramenosebb. Ha meg az vagyok akkor bedurcizik. Ha meg elmondom mi bajom hogy csak elutasit fel van haborodva. Nem veszi azt eszre hogy nem ugy csinalja mint regen
2014. júl. 19. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem,ő maga sem tudja,hogy mit akar! Annyi lehet a baj,hogy nem tudod el találni,hogy mikor mit szertne,Lehet gyakran változik a hangulata. Szerintem izgasd kicsit,mielőtt bármit is megpróbálsz.. Csókold lágyan és érzéssel.. A nőknél sokat jelent..

. 18/L

2014. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mar akkol elhajt mikor csokolgatnam
2014. júl. 19. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet már nem jössz be neki.
2014. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor miert is mondja azt nekem hogy neki nalam jobb nem kell csak az az erdekes ezt ereztetni nem tudja
2014. júl. 19. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak megszokásból mondja vagy hogy ne bántson meg...
2014. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pont ezel bant meg inkabb ne mondjon semmit
2014. júl. 19. 09:57
 7/7 anonim válasza:
Kedveskedj neki máshogy. Virággal Csokival. Lepd meg! Szerintem csak változatosságra vágyik és romantikára.
2014. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!