Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Nem ertem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Nem ertem! Valaki lecci segitsen! Nagyon rossz most ez igy! (tobbi lent)

Figyelt kérdés
az egyik haverom atjott hozzam aludni es akibe szerelmes vagyok fiuval beszelgetett, de nem tudom, hogy mit! :( a haveromat elkuldtem a pi...ba, mert a cicafiu csak annyit irt, hogy: "szep estet, szia :)" es nem tudom, hogy mi lehet a baja! :'( valami baja van! csak azt nem tudom, hogy mi...valaki segitsen!! mit csinaljak??? :'( nagyon rossz most! :'(

2014. márc. 7. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
írd le értelmesen újra
2014. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na...van egy fiu, akibe szerelmes vagyok es ma jott at haverom aludni hozzam! elmentem egy fel orara es a haverom azonnal kapott az alkalmon es irt annak a fiunak, akibe szerelmes vagyok! amikor vissza mentem tok fura volt! ereztem rajta, hogy baja van! de nem tudtam kideriteni, hogy mi es most elment aludni! :'( es nem tudom vele megbeszelni! :'( most mit csinaljak?
2014. márc. 7. 23:54
 3/3 A kérdező kommentje:
marmint az a fiu volt furi, akibe szerelmes vagyok! a haveromat "haza"kuldtem!
2014. márc. 7. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!