Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek tényleg a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tényleg a pénz számit?

Figyelt kérdés
Fajtársaim ( f ) azt mondlyák hogy nektek csak a pénz számit ,de ahàny lányt kérdeztem mindegyik nemmel válaszolt , csak az egyik utszéli Qrva r..... Mondta hogy csak az számit .

2014. júl. 19. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi férfiak ezt akarjuk hallani tőletek, nőktől, hogy igenis számít az egzisztencia, az anyagi háttér. És megmondom őszintén, habár nem vagyok egy vagyonos hapsi, de ha ismerkedésről lenne szó, sokkal szívesebben ismerkedek ilyen hölgyekkel, akik nyíltan be merik vállalni ezt a kijelentést. A föntebb hozzászóló lányok kapják is tőlem a zöld kezecskét az őszinteségért, egyenességért. Még több ilyen belevaló csaj kéne ide GYK-ra, mert már rohadtul kezdtem unni itt az oldalon a sok képmutató ribit.
2014. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Jah, hát ha mindenáron ilyen barátnőt szeretnél magadnak akkor hajrá. Nevezd csak képmutató 'ribinek' a normális lányokat, ha ennyi agyad van. Nem is érdemelsz mást. -.- Maximum annyira fontos, hogy ne nyomorogjon, de nem kell a francnak se, hogy minden szart összevásároljon.
2014. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek igen, vannak akiknek nem. :D Nyomult már rám pénzes pasi, de olyan elviselhetetlen volt, hogy muszáj volt lekoptatni. :D Sokszor azt hitte, hogy csak azért, mert neki pénze van, neki mindent lehet, nekem meg emiatt el kell néznem mindent, sőt, csodálnom kell. Hahahahahaha.

Amúgy abba nem gondoltál még bele, hogy mivel tudják, hogy pénzük van, az ilyen pasik nagyobb önbizalommal mennek oda másokhoz? Sok függ ám a beszédstílusodtól is.

2014. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Èn nagyon jól keresek de valahol elvárom,hogy a partnerem is legalább olyan jól szituált legyen mint én.

Szerintem kevés nő elégedne meg egy nagyon csóró férfivel.Esetleg csak sajnálatból.

Aki azt mondja igen csak azért mondja mert még nem volt ilyen szituban. 30/N

2014. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiúk nektek tényleg a mell nagysága számít?
2014. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem, engem kicsit sem érdekel a pénz. Aki normális lány, az egyetért velem. Az érzés a lényeg, nem a pénz.
2014. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!