Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg eléggé anyagiasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg eléggé anyagiasak a mai lányok?

Figyelt kérdés

Ebből a tesztből kiderülhet.

A válaszokra lennék kíváncsi:


Jelöljétek meg a válaszokat:


1.Megismerkedsz egy jóképű sráccal, majd elmentek vacsorázni, és kiderül, hogy nem hozott magával elegendő pénzt, több lett a számla, mint amire számított.

Mit teszel:


1. Mosolyogsz, segítesz rendezni a számlát, majd hazanész, és elfelejted még a nevét is.

2. Segítesz neki, hisz ez bárkivel előfordul

3. Leoltod, hogy mennyire béna


2.Ismerkedni kezdesz, van is egy átlagos srác, akinek bejössz, randizgatni kezdtek, de egy nap leszólít egy jóképű pasas,aki igencsak megközelíti az álmaid pasija képet, nem rest elkérni a számodat, és randira hívni!Mit teszel:


1. Elutasítod

2. Elfogadod a randit

3. Ráveted magad


3.Adott két pasi: Az egyik jóképű, izmos, de eléggé arogáns stílusa van. Tudja magáról, hogy milyen helyes. A másik kissé csúnya, de jól kereső állásal, autóval rendelkezik, és megfelelő anyagi hátteret tudna biztosítani.

Melyiket választanád?


1. Az első

2. A második

3. Egyik sem, hisz én az igazi szerelmet keresem, kutatom.


4.A barátod megígérte neked, hogy elvisz téged vásárolni, hisz kapott egy kis plusz pénzt. Viszont a testvére születésnapja volt, és a vártnál egy kicsit többet költekezett,

de így is szeretne meglepni téged egy gyertyafényes vacsorával, romantikus zenével.

Mit teszel?


1. Jól leoltom, hogy miért hazudott nekem! Én számítottam a vásárlásra!

2. Nem szólok semmit, de direkt fancsali képet vágok, hátha észreveszi magát.

3. Értékelem a vacsorát, én nem győzök hálálkodni.....


5. Megkívántál egy fagyit a nagy melegbe, a fagyizó csak egy percnyire van tőled. Neked elfogyott a pénzed,

de a párod tart egy kis dugi pénzt otthon. Mit teszel?


1. Elveszek egy kis pénzt, max majd visszateszem. Nem nagy ügy!

2. Felhívom, hogy vehetek-e el a pénzből.

3. Elveszek egy kis pénzt, majd vissza se teszem. Úgyse veszi észre.


6. A párod nagyon jól keres, neked viszont jelenleg nincs állásod! Megengedhetnétek, hogy étteremben vacsorázzatok, és még azt is, hogy takarítónőt

fogadjatok. Viszont a pénznek lenne jobb helye is, te meg egész nap otthon vagy. Mit tennél?


1. Takarítónő, és étterem. Én elvagyok, egyáltalán nem unatkozom, és ha megengedhetjük, minek főzzek, és takarítsak?

2. Takarítani, főzni? Ezen jót nevettem :D

3. Nekem nincs semmi dolgom sem! Olcsóbban kijön ha inkább én főzök, és takarítok, hisz tudom hol a helyem.


7. A párod anyjának születésnapja van. Ti nem olyan régóta vagytok együtt (tegyük fel kb 3 hónapja), ő meg ugye az anyja. Messze laknak egymástól, csak ritkán találkoznak, ezért a párod egy tablettel

ajándékozza meg az anyját. Te is rettenetesen vágy egy tabletre, már elég régóta. Mit teszel?


1. Vagy vesz tabletet, vagy elhagyom!

2. Nem szólok, de azért kimutatom, hogy ez azért rosszul esett.

3. Ha megengedhetem, majd veszek magamnak. Nem vagyok bolond! Nem az ő dolga, hogy vegyen nekem. Ha kell valami, megkeresem a rávalót.


8. Nyaralni készültök! A párod azt mondja, hogy döntsél te, tiéd a választás lehetősége, van rá keret, akár külföldre is mehettek. Mit választanál?


1. Külföldre, luxus szálloda, luxus körülmények, mert megérdemlem!

2. Belföld, wellnes! hisz több pénzt lehet megspórolni, és akár egy 5*-os szállodába is elmehetünk a külföldi út árából.

3. Balaton



2014. júl. 6. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
PÉÉÉNZZ!!!
2014. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
még az anonimitás ellenére is kamuzni fognak:) meg amugy is ki franc olvassa ezt neked végig? ha úgy gondolod anyagiasak és nincs pénzed, ne sajnáltasd magad hanem menj dolgozni,aztán ha pénzes leszel és úgyse megy a csajozás keress másik kifogást,de semmiképp ne magadban hiszen tökéletes vagy
2014. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Eléggé.

Kivételek is vannak, de nem ők vannak többen.

2014. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2.! 8 kérdés van, nem 20....

azért nem nehéz végigolvasni...

2014. júl. 6. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Igen, anyagiasak, persze sok csaj tagadja...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen anyagiasak,ez a való világ!Welcome:)
2014. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez nem éppen egy jól kidolgozott teszt. Van két véglet, meg valami tök más, például az utolsó kérdés is elég nagy butaság: külföld sokszor olcsóbban megúszható, mint a Balaton.

És ha a kedves, jól kereső hapsit választom, és nem az izmos helyeset, akkor én a pénzre hajtok? Miért veszed biztosra, hogy egyiket az állása miatt, másikat a külseje miatt választanám? Bár a jóképű mellett nem szól semmi, hisz csak egy üresfejű f4sz, viszont a másik KEDVES, ami elsődleges, az meg, hogy jó a fizuja, csak ráadás, és inkább neki jó, nem nekem. Elvégre neki így van egzisztenciája, meg tud élni az anyukája nélkül is.


1. Kérdés: Miért visz el olyan étterembe, aminek nincs tisztában az áraival? Miért nem tart magánál egy kicsit több pénzt az ilyen esetekre? Ezek szerint ő egy kamasz, mert épp csak annyi pénz van nála, amennyit költeni kíván? Személyes válaszom az, hogy kínos ügy lenne, mert csóró vagyok, mint az állat, így valószínűleg nem lenne nálam elég pénz. Ha igen, kisegítem, persze, de a folytatás azon múlik, milyen személyiség. Csak annyit írtál róla, hogy jóképű. Kit érdekel? Soha nem mennék el csak azért randizni vkivel, mert jóképű. Hogyne, aztán közös témánk 0, és kínos az egész.


2. Bejövök egy átlagos srácnak? Milyen az az átlagos? Nem képes megfogni a belsejével vagy mi? És milyen az az álompasi? Ha az álompasim hív el randizni, valószínűleg őt választom. Mert az álompasi kedves, és intelligenciájából eredendően jó humorú.


3. Ezt már feljebb megválaszoltam... Hülye kérdés hülye válaszokkal.


4. Megint csak személyesebb jellegű válaszom lenne: nem esne jól, hogy elfeledkezett az ígéretéről, de a lelkem mélyén tudom, hogy nincs jogom elvárni, hogy vásároljon nekem.


5. Ez is milyen kérdés? Tehát együtt élek a párommal, de nekem egy garasom sincs, neki meg csak dugipénze van? Ki elől dugdossa? Hát, nem tudom elképzelni a szitut... Max vele együtt mennék el fagyizni, akkor hagynám, hogy meghívjon... Brrr... Remélem, sose költözök úgy össze senkivel, hogy nekem "időnként el tud fogyni a pénzem", hogy aztán a másiktól kelljen kunyiznom.


6. "Nekem nincs semmi dolgom sem! Olcsóbban kijön ha inkább én főzök, és takarítok, HISZ TUDOM, HOL A HELYEM." Na, ennyit rólad kérdező. Amúgy ha nem lenne állásom, előbb költöznék haza a szüleimhez, mintsem hogy én legyen a barátom bejárónője. Ha nem tudunk közös kasszából élni, NEKEM NEM OTT VAN A HELYEM, és addig vissza se megyek, amíg nem tudok beszállni.


7. Veszek majd magamnak tabletet.


8. Külföldre megyünk olcsón, nem vagyok begyöpösödött ember, aki még semmit nem látott a világból, és ezért azt képzeli, a Balaton sokkal olcsóbb, mint mondjuk Görögország.....

2014. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen anyagiasak de ha megnézed akkor a mai fiúk is. A pávák és swagek azért nem kis összegeket tudnak elverni.
2014. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 14:12


ez a tesz (leginkább), a fiatalabb korosztálynak készült, szóval lehet, hogy kicsit bugyuta, de nekik tökéletes...


köszi, hogy végigolvastad, legaláb egyvalaki eljutott idáig....

2014. júl. 6. 14:15
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
22 vagyok, szerintem nem az idős korosztályba tartozom. Az a sajnálatos, hogy ez az egész nálatok romlik el. Az, hogy a nők a pénzre mennek, legalább annyira igaz, mint az, hogy a férfiak csak a nagymellű nőkkel hajlandóak járni. És ezek a tévhitek ugyanazt szülik: annyi helyen látod/olvasod, hogy kezded elhinni, mert neked épp nincs szerelmed, és azt gondolod, azért, mert lapos vagy, vagy azért, mert nincs pénzed. Ha így gondolkodsz, megkeseredsz, és gáz lesz a kisugárzásod. Higgyétek el, a nők eldobják magukat egy intelligens, jó humorú férfitól, még annak nincs is annyi pénze. Ezerszer vonzóbb egy magabiztos férfi jó szöveggel, mint egy pénzes hapsi, aki a pénze nélkül értéktelennek érzi magát. Magadat minősíted azzal, hogy ennyire tartod magad.
2014. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!