Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt most mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel több mint egy éve ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk, néha "barátság extrákkal" van.:D Jó vele minden, de ő sem akar kapcsolatot és én sem. Kb fél évig nem beszéltünk mert lett egy barátom, de szakítottam vele, és most megint találkozgattunk... minden rendben ment, de ma felhívott, hogy beszéljünk kevesebbet, nem akarja hogy hamar megunjuk egymást... Srácok!!! Segítsetek légyszi mert nem értem a helyzetet... Belementem, ha kellek neki keresni fog... ugye?

egy napon születtünk mind a ketten 19 évesek vagyunk.

BUNKÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK. A normálisakat viszont köszönöm!!



2014. júl. 19. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy, vagy lány?
2014. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy kezd beléd szeretni és ettől megijedt
2014. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem te is tobbet érzel iránta,mint sima barátság,vagy barátság extrákkal:DDD

elkéne neki mondanod,hátha azért akay r téged távol tartani,mert viszont így kezd érezni:))

2014. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd tőle megtudod a részleteket, mi itt hiába kezdünk el spekulálni. Nem kizárt, hogy többet szeretne, de az sem, hogy nem akarja folytatni valamiért.
2014. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..

Ezért is írtam h srácok segítsetek..:D

Nem tudom, most találka és beszéd szünet van így nem tudok rá kérdezni nem akarom hogy azt érezze h nem hagyom élni vagy hogy rá vagyok tapadva...

Igen, érzek iránta többet, de nem mondhatom el neki, félek hogy mit reagálna rá... Most meg főleg nem, hogy ezt a """""""szünetet""""""" kérte.. Szóval segítsetek.. :(

2014. júl. 19. 14:27
 6/7 anonim válasza:
szerintem idő kell neki, hogy eldöntse mit is akar tőled valójában, mert nyilván süket duma, hogy meg ne unjátok egymást...... hagyd ha akar keres ha kellesz neki....
2014. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta ezt egy srác, hogy azért nem akar velem többet találkozni heti egynél, mert megunnánk egymást. Közben viszont hét közben minden nap beszélgettünk órákat (chaten). Aztán bevallotta, hogy azért csinálja ezt, mert nem akar velem komolyat, csak barátságot extrákkal és nem akarja, hogy beleszeressek. Szerintem tisztázzátok ki mit akar.
2014. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!