Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miér csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miér csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés
Én 21F a párom 20L. 3 hete vagyunk, együtt és most szakitani akar, mert nem túlságosan szerelmes belém. Pedig sok közös dologban egyezünk, eddig jól meg is voltunk együtt. Akkor miért csinálja ezt?
2014. júl. 19. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem túlságosan?..vagy cseppet sem.Ha ezen jár az esze az rég rossz.

Ezért én szakítanék lehet.

2014. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy sok dologban egyeztek, még nem egyenlő a szerelemmel. Ha neked van egy legjobb haverod, vagy neki legjobb barátnő, akivel sok közös tulajdonság van, ezekszerint szerinted egyenlő a szerelemmel...
2014. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy egyenlő a szerelemmel. Kedvel meg minden, és én szeretem őt nagyon, de ő azt mondta, hogy nem érez irántam úgy mint én ő iránta. De eddig csak 3X voltunk együtt! Könyörgöm, ennyi idő alatt, még nem feltétlenül alakulhat ki szerelem, ahhoz néha több idő kell. De akkor se gondolom azt, hogy ezért szakitani kéne. Ha 4-6 hónap múlva se lenne szerelmes akkor már télleg semmi értelme.
2014. júl. 19. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj ha nem szerelmes akkor lehet nem is lesz az.

Èrtsd már meg! Csak úgy el van veled.Kell oka legyen ,hogy szakítani akar.

2014. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már szakitani akart, de akkor azért mert azt gondolta, hogy én ki fogom majd dobni. És oknak a szerelmet mondja. De annak idő kell, hogy kialakuljon. Kétlem, hogy ezért kéne most szakitani. Vagy ti hogy gondoljátok? (3x voltunk együtt eddig és jól éreztük magunkat)
2014. júl. 19. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen rágódni, ha menni akar, menjen, te meg hidd el, ez korrektebb így, legalább mondott valamit, más indok nélkül lelécel, az durvább, állni egyedül és semmit nem érteni.
2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen erőszakos. Engedd el. 3 hetet voltatok együtt. Az nagyon kevés. Túléled. Nem lesz semmi bajod.
2014. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!