Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok barátnőm 17. Már több mint 5 hónapja együtt vagyunk de sajnos évzáró óta nem is láttuk egymást. Szülei elváltak. Anyukája elfogadja hogy vagyok neki, de az apja nem. Azért mert hogy nehogy gyerek legyen meg még a tanulás neki az első és ráér.. Sajnos pont az apukájával kell lenni, de sehova sem engedi el szinte a lányát. Nagyon nehéz mind a kettőnknek már ma van 1 hónapja hogy nem láttuk egy mást. Mit csináljak hogy az apukája elfogadja hogy a lányának van barátja?
2014. júl. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Állj oda elé, és mond a szemébe, hogy szereted a lányát, teljes szívedből, és minden szándékod tisztességes, valamint tisztában vagy azzal, hogy a barátnőd iskolai előmenetele nagyon fontos, és mint mindenben,ebben is segíteni akarod őt.

Ha ezután se fogja fel a dolgokat az apuka, akkor lehet hogy a kocc a megoldás.

2014. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első választ. De ha mindennél jobban szeretem? Még szívesen várok válaszokat!
2014. júl. 19. 20:23
 3/3 DzsooDzsooo válasza:

Túl sok családi titkok/veled is megtörténhetet néz..

Nem kéne így felfogni-a attól mert együtt vagytok, és szeretkeznétek is..nem azt jelenti hogy egyből gyerek lesz a vége..Mond meg az Apukájának hogy semmi ok az aggodalomra..

Ha tényleg szereted ezt a lányt..

2014. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!