Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy lány és van barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balint@! kérdése:

Ha van egy lány és van barátja akkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik nekem,és van barátja akivel kb 8 honapja vannak egyutt 16 éves,a lány meg 14,és én 14 és fél vagyok:D mar facen beszeltem par szot vele.(lánnyal)

és mit tudok evvel csinálni?



2014. júl. 7. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ki tudod verni ra
2014. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rántasz kettőt a fütyiden a képére facen és elmész aludni. Szét ne robbants már egy párt.
2014. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent, én a helyedben békén hagynám, hagynám őket boldogan élni és keresnék mást.
2014. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kérlek titeket.értelmes választ irjatok.
2014. júl. 7. 01:47
 5/10 anonim válasza:
Ne kezdj.ki vele barátja agyon ver;)!
2014. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy keresel mást, akibe beleesel, vagy vársz ha esetleg szétmennek. 14 évesen valőszínüleg nem ez lesz élete kapcsolata, így még elhet esélyed, de én inkább az elsőt javasolnám, mert kétséges, hogy mikor mennek szét, nem biztos hogy egyáltalán bejön, és amúgy is genyó dolog szétfelé kívánni egy párt, főleg ha arról a lányról van szó, aki tetszik.
2014. júl. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fogod és elfelejted. 8 hónapos kapcsolatot (ha nincs köztük semmi probléma) esélyed nincs rá, hogy bármi is történjen közted és a csaj között.
2014. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küzdenék érte a helyedben.Legyél ge*ci velük,robbantsd szét őket a fas*zomba
2014. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, hát te hülye vagy.
2014. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a fáklyásmenet! 8-as jót mondott. A párkapcsolat nem verenyfutás, hogy aki előbb célbaér, az őrzi a trófeát élete végéig. Ha valakitől el lehet venni a párját, az a kapcsolat fabatkát sem ér, és el is KELL venni, akit lehet. Ez nem g*ciség, hanem az élet törvénye. Ha nem így működne, már kihalt volna az enberiség.

Mindazonáltal kérdező, itt nincs mit keresned. A csajnak nem véletlenül van 16 éves pasija. Ebben az életkorban a lányok gyorsabban fejlődnek, mint a fiúk, és a velük egykorúakat nagyon gyereknek érzik.

2014. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!