Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnömel ma összevesztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömel ma összevesztünk és ő tökön rúgott engem erőből, de már megbánta és bocsánatot kért, és azt mondta engesztelésül teljesiti egy kivánságom, akármit, mit kérjek töle szted?

Figyelt kérdés
van valami jó ötletetek? Azt mondta bármit kérhetek tőle

2014. júl. 20. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
atlétikó háhá! mintha sok közöd lenne hozzá....
2014. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de ha megpróbálom egy fordított helyzetbe beleképzelni magam, nálam itt véget érne a történet.


Sok mindent meg tudnék (és meg is tudtam) bocsátani az életben, de ha valaki ilyenre képes, az szerintem olyan szinten nincsen rendben pszichésen, hogy a történtek után nem akarnék, és nem is tudnék vele maradni.


Ha azt fontolgatám, hogy mégis, meg hogy hogyan tudnám neki megbocsátani ezt, akkor azt a kérdést tenném fel magamnak, hogy ha ezen "túllépek", akkor vajon mégis hol húzom meg azt a bizonyos képzeletbeli határt.


Nálam ez a viselkedés már túllépi azt bizonyos határt.


Én úgy gondolom, hogy soha, még komoly konfliktushelyzetekben sem viselkedtem úgy, mint egy hisztis pits@ (már bocsánat), és őszintén mondom, hogy ha mégis ezt tenném időnként, és valaki ezt tolerálná, akkor én magam nem tudnék rá úgy tekinteni, mint férfira.


De ez én vagyok. Nyilván mindenkinek megvannak a saját szempontjai.


De a te életed, neked kell tudnod, hogy számodra mi a jó döntés ebben a helyzetben.

2014. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Én megkérném, hogy orálisan elégítsen ki egy lovat.


Felvenném, feltölteném a megfelelő weboldalra - majd rúgnám ki a tyúkot úgy, mint szódás a lovát. Aki egyszer agressziv, az máskor is az lesz. Nem éri meg ilyet tartani.

2014. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy lehessen még 10 kívánságod.
2014. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd meg, hogy rúgjon tökön megint.

Úgy tűnik, szeretsz erre fantáziálni, csak nem mered tökön rúgatni magad :)

2014. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a tökön rugással ne viccelődj, és azonnal zavard el a lányt, lehet pár hét mulva kikapják a herédet mert elhal és akkor nézhetsz nagyokat. Ezzel a nővel életbe szóba ne állj és ha nem veszited el a herédet akkor adj hálát az istennek.
2014. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Esetleg még azt javaslom, hogy menj el urológushoz és nézesd meg van-e szöveti elhalás, ezt egy jó maszek urológusnál végeztesd el és legalább a vizsgálatot fizesse ki.
2014. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megfordítani nem lehet sajnos, mert a gondolati sztereotípiák hatottak a lánynál, és ahogy kihallom vagy csak ki akarom hallani nem vagytok husz évesek?


Kérj tőle valamit, és ha meg tudsz neki bocsátani és ő is megbánja, nem hiszem hogy elő fog többet fordulni. Kivételesen ne másokra hallgass. Isabelle Filliozat EQ könyve pont a jóvátételes bocsánatkéréseket tartja helyénvalónak. Eddig rendben... Valami olyat kérj tőle, aminek köze van a megbántásodhoz. Gyanítom, lelki alapu dolog lesz ez. Sok siker kívánok!

2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!