Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hova utaznátok a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova utaznátok a pasitokkal: Görögországba, Bulgáriába Horvátországba a tengerpartra?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bulgária de sok pénzzel.
2014. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Görögország.


(Remélem érted c:)

2014. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Görögbe ha nem szigetre mentek, akkor elég olcson meg lehet uszni a szórakozást és a kajálást..görögbe még egy Paralia, vagy Sarti busszal is bevállalható és tényleg olcsón meg lehet uszni. Homokos a tengerpartja és lassan mélyülő.

Bulgária homokos,lassan mélyülő tengerpartjai is vannak, de én oda repülővel mennék, elég felkapott lett, az árak a csillagos égben.

Horváthország eljutni nem kerül sokba, de ott huzosabb árak vannak, és elég kavicsos,köves. Ha elég jól tudsz uszni csak akkor vállald be.

2014. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, nekem már az is sokat jelent, hogy elvisz. Mégha csak egy belföldi helyről lenne szó is díjaznám.
2014. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, elvigyelek valahova? :)
2014. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Görögország!:)
2014. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ramcsiii ***** válasza:

Horvátországban voltam egyszer csak nem nagyon emlékszem mert kicsi voltam,Crna gora-Hercegovinán is voltam ott nagyon jó volt és legalábbemlékszem..

De nekem mindegy lenne,csak elvinne valaki..Úgy fürödnék már tengerben..:/

2014. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne offoljátok szét a témámat!!
2014. júl. 20. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:

görögországba.


bár az van a legmesszebb ezek közül, azért nem olyan vészes levezetni oda :)

sarti környéke nagyon jó (az olcsók közül). gyönyörű pici homokos öblöcskék :) valami last minute-ot nézzetek, mindig van! :)

2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 yakumo18 válasza:

Tavaly is Görögországban voltam, idén is oda megyek...szóval nekem egyértelműen a csodálatos Hellasz a kedvencem.

És csak ajánlani tudom!

Emberek kedvesek,árak barátságosak,part homokos,víz lassan mélyül, ami nagyon fontos még...esős napot nagyon ritkán lehet kifogni!! Ott szinte mindig szuper idő van.


Nem véletlen utaznak egészen Októberig oda. Délebbre van mint a másik 2 felsorolt ország.

2014. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!