Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek még nem volt barátnőjük, de már leérettségiztek! Miért nem volt még?

Figyelt kérdés

nem kötözködés, csak érdekel :)

egyre több olyan fiút ismerek meg, akik már nem gimisek, de még csak nem is csókolóztak.

mi ennek az oka?

kort is írjatok :)


2014. júl. 20. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Visszahúzódó életmód, nyuszimusziság...F/20
2014. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

és ez jó így nektek? miért nem változtattok rajta?


ez még kimaradt a kérdésből :)

2014. júl. 20. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felrobbant a bolygóm, a szüleim meg ideküldtek a Földre, hogy én legyek az önjelölt igazságosztó number one, szóval nincs igazán sok időm csajozni, de egy ideje keverek egy újságíró pi€sával.
2014. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1-es válaszoló vagyok, azóta már változtattam rajta, volt több barátnőm is és szexpartnerem is, nyilván nem jó, csak nehéz változtatni. Régebben ha egy lány jött oda hozzám, akkor is elpirultam össze-vissza makogtam és ennyi.. :)
2014. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs kivel eljárni szórakozni, ez lehet az ok. Ja el kéne(sőt, már el kellett volna) kezdeni változtatni, csak azt sem tudom hogy kezdjek neki.

21f

2014. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem annyira vonzó külső, a sikertelen próbálkozásokból fakadó önbizalomhiány, illetve az is fontos szerepet játszhat a dologban, hogy nem igazán járok el szórakozni, kocsmázni, nagyon ritkán iszom csak alkoholt. talán az is benne van ebben, hogy sok idő kell, amíg kialakul valami bennem egy lány iránt, és ezek után további hónapok kellenek ahhoz, hogy lépni is merjek. (gimnáziumban három és fél évig voltam szerelmes egy csodálatos lányba - ha szerelem volt -, aztán mondtam csak el neki. persze jött is a visszautasítás, úgyhogy bizonyos értelemben egy három és fél elvesztegetett év volt.)


19F

2014. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyasmi,mint az ötösnek.Illetve az,hogy idáig semmi mást nem kaptam csak visszautasítást,és egytől nem hallottam még olyat,hogy na jól nézel ki vagy bármi hasonlót,kedveset.Pedig én mindenkivel kedves szoktam lenni teljes mértékben.Nem kapok senkitől semmilyen biztatást,nincsen olyan élethelyzetem nagyon,ahol találkozhatnék lányokkal úgy igazán,és mint említettem nincs kivel mennem.Ráadásul a sorozatos kudarcok,és bántások,megalázások miatt az önbizalmam mínuszos lett,így meg aztán próbálj már meg kezdeményezni Te. :)

23/F

2014. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mármint "ez három és fél elvesztegetett év volt"
2014. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyikünknek sem jó ez így elhiheted,de azt sem tudom én sem hogyan kezdjek hozzá,illetve ha az embert nem úgy fogadja el a másik,ahogy van akkor minek lennének együtt?Akkor az nem kapcsolat,csak valami érdek fűzheti egyiket a másikhoz kb.Annak pedig nincs értelme.
2014. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tobb oka volt

1. Nem volt idom

2. Nem volt megfelelo lany (rybanc,ronda,buta)

3. Most se nagyon szeretnek es nem is erdekel kulonosebben mert van mas oromforras az eletemen

2014. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!