Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntésképtelenség?

Figyelt kérdés
Jelenleg van párom,szétmentünk pár napra..közbe találkoztam exemmel,akivel elég jó a kapcsolatom.(elég sokat beszélünk,szinte napi szinten,mondhatni baráti kapcsolatban vagyunk),de most lefeküdtünk egymással.Nem tudom mit kellene tennem? Elmondjam,szakítsak.Kicsit összezavarodtam.
2014. júl. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szétmentetek, aztán lefeküdtetek. Nem értem, akkor már szakítottatok vagy sem?
2014. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt élek párommal,vele mentünk szét pár napra,és mikor nem voltunk együtt,aközben feküdtem le az ő előtti párommal...Igy talán jobban foglamaztam meg.:)
2014. júl. 20. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a sztori több helyen is gáz
2014. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem szakítottatok, de nem értem mi ez a "szétmenés".

Ezek szerint megcsaltad, és még te akarsz válogatni? :D Elbasztál egy kapcsolatot.

Eszem megáll.

2014. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Összevesztünk,elköltöztem,közbe találkoztam előző párommal..történt,ami történt,pár nap múlva megbeszéltük jelenlegi párommal a dolgokat,vissza jöttem.. de most meg összezavarodtam.
2014. júl. 20. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez így rendben van. Szétmentetek, volt egy egyéjszakás kalandod az exeddel, majd új kapcsolatot kezdtél a volt pároddal. Nem csaltál meg senkit, ha úgy gondoltad akkor, hogy a kapcsolatodnak vége.

Ha viszont bosszúból feküdtél le az exeddel, akkor csak azt mondhatom:

Ejnyebejnye huncut kislány! :D

2014. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bosszú volt..csak megtörtént...jó volt...és eléggé összezavart.. Már nem tudom mi lenne a jó...
2014. júl. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!