Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 6 hónapja leszünk együtt.

Van egy olyan érzésem, hogy már nem szeretem annyira. Nem érzem az a fellángolást, mint az elején. Nem így képzeltem el ezt az egészet, és mintha már nem szeretném... És sokszor van olyanom, hogy beszélgetni se akarok vele.

Normális az ilyen?

/normális válaszokat várok,beszólásos válaszokkal kíméljetek/


2014. júl. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereted, csak már eltűnt a mámor...nincs már a rózsaszín köd...megszoktad, hogy van és ennyi... :)
2014. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha mar 6honap alatt itt vagytok ak inkabb keress mast es ne huzd az idotoket
2014. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hogy ha nincs benne izgalom próbálj csinálni vele valami izgalmasat menjetek el valahová és érezzétek együtt jól magatokat és ne szakíts vele csak ilyen kis dolgok miatt meglehet mindent oldani
2014. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tomika2014 válasza:
Semmi sem tart örökké. Ezt a szerelemre mondom. Viszont ha így fejezed ki magad, hogy "beszélgetni se akarok vele" az már nem jó. Van más aki tetszik?
2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak fellángolás volt. Ami most ért véget. Ennyi.
2014. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyra terveztetek,akkor nem normális. Viszont ha ez csak egy kaland volt számotokra, akkor az :) Ha nem szereted, akkor szakíts, majd lesz más,akinél ez másképp lesz :) hány éves vagy?
2014. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 : Hát... Van valaki más is aki tetszik, de az miért lényeg?

#6 : 15 vagyok.

2014. júl. 22. 21:06
 8/9 Tomika2014 válasza:
Ha van más is aki tetszik akkor még egy pont a szakítás mellett. Ez alatt nem azt értem, hogy hagyd ott a barátodat egy másikért, hanem azt, hogy téged már tényleg nem érdekel a barátod. Ha tényleg érdekelne akkor azt keresnéd, hogy javíts a kapcsolatodon... persze ez nem baj. Én se vagyok nagyon öreg, 23 éves vagyok és én magamon is látom, hogy mennyire változik a gondolkodásom. Ne érezd rosszul magad amiatt, hogy nem így tervezted a fiúval még féléve. Lehet ha találkozol az igazival akkor fél év után is izgatottan fogod várni a megszokott hétvégi találkozást. És nem az lesz, hogy nincs kedved beszélgetni se vele. Őszintén mond el neki, hogy érzel. Aztán vagy elfogadja vagy megpróbálja rendbe hozni... ami szerintem már késő.
2014. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha eléggé szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna belé a másodikba.
2014. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!