Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szakítás után mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szakítás után mi a normális érzés?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottam barátnőmmel, mert úgy éreztem, hogy nem szeretem, és állandóan veszekedtünk és elegem volt, nagyon kikészített. Még most is úgy érzem, hogy nagyon nem akarok vele összejönni, de amikor megláttam valaki mással az elég rosszul esett, illetve egyre rosszabb. Eleinte megkönnyebbültem, rossz volt, mindig tereltem el a gondolatomat, mert tudtam, hogy hiányzik, de nem akarom ugyanazt. Nem tudom, hogy szeretem-e, de normális, hogy nem hogy jobb lenne, hanem egyre rosszabb?

2014. júl. 19. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de jól cselekedtél. Légy erős!
2014. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Rajtam ilyen helyzetben az segít ha össze jövök más lánnyal.
2014. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
beszélj vele.
2014. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom akkor beszélj vele, amikor képes vagy ezt megtenni fájdalomérzet nélkül.
2014. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mégis miről beszéljek vele? Mit mondjak neki?
2014. júl. 19. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
hát..először is, ő szeret még?
2014. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Újrakezdeni? Mert ez nem derült ki határozottan. Ha igen, akkor próbálkozz.
2014. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő szeret engem. De láttam ugye más fiúval, így már ebben se vagyok biztos. És én nem tudom hogy mit akarok. Úgy érzem/gondolom, hogy nem akarok tőle semmit, de mégis hiányzik, egyre rosszabb, és mással látni is szörnyű.
2014. júl. 20. 09:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk, beszéltünk. Szörnyű érzés volt, hiányzik. De annyira úgy érzem mégis, hogy nem akarom a kapcsolatot, félek, de szeretem.
2014. júl. 20. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez kicsit ellentmondásos, hogy annyira szereted, mégse akarsz kapcsolatot vele. Ha valaki szereti a másikat, úgy igazán, mindent megtesz, hogy újrakezdjék, és javítsanak raja.
2014. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!