Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Verekedtetek már a barátnötök miatt valakivel?

Figyelt kérdés
Velem eddig komolyabb eset 2x fordult elö
2014. júl. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinőttem vagy 10 éve a verekedős korszakból.
2014. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Jah te vagy az a hülyegyerek nem, aki múltkor is itt játszotta az eszét, h ő verekszik a nője miatt.

Nem lenne gond ezzel, de mikor állandóan ezzel vagy, mert ez a napod csúcspontja az már gáz.

Egyébként nem kellett még, mert csajom vagy leoltja vagy én.

De általában részeg idióták okoskodnak, azokat próbáljuk számba se venni.

Főleg akkor nevetünk mikor józanul találkozunk aztán a földet bámulja, mert már nem olyan kemény pia nélkül.

2014. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sosem tennék ilyet, hiszen nem a srác a hibás, ha barátnőm félrekefél...
2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De az őseim között volt ilyen. Úgy 25 ezer évvel ezelőtt...

2014. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vetemedtem még soha ilyen cigány viselkedésre.
2014. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, de egyszer megkért a barátnőm h mi lenne ha jól összevernék neki valakit, aztán ezért ebből ex lett
2014. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Slyas válasza:
Ki az a hülye aki nő miatt verexik??Úristen,21.század v,oldják ők meg maguknak az életüket:)
2015. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!