Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kibírnátok 10 napot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibírnátok 10 napot a barátotok/ barátnőtök nélkül, úgy, hogy nem tudtok kommunikálni (se wifi, se telefon és 900km távolság . )?

Figyelt kérdés
valahogy félek az egésztől, mert egyébként folyton beszélünk / írunk, ha nem vagyunk együtt
2014. júl. 13. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
talán ki ha nagyon muszály
2014. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha muszáj, persze. Rossz érzés, de értelmes emberek vagyunk.
2014. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát amilyen a mostani nem...
2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nálunk 6 nap a "rekord",de mi 3km re lakunk egymástól,eleg gyakran mászkálunk egymáshoz az éljszaka közepén is :D
2014. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Didiiayer ***** válasza:

Nem fogsz belehalni, nyugi.

Egyébként meg igen,ki.

2014. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, a kilencedik napon ilyen esetben mindenki meghal.
2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen, eddig 9 nap a maximum, bár akkor pár sort tudtunk egymásnak írni. Most egy hétig nem nagyon fogunk tudni kommunikálni. Ilyenkor gondolj arra, hogy mennyire fogtok örülni, hogyha újra láthatjátok egymást, nekem ez segít :)

Egyébként nem lakunk messze egymástól, csak 10-15 km. De amikor én nem vagyok itthon, ő nincsen. Viszont, ha ő ér rá, akkor én nem.

2014. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy mi nem! 3 órát is nehezen bírunk ki.
2014. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!