Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukam nem akarja elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukam nem akarja elfogadni hogy baratom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

na szoval, holnap leszeunk 7 honaposak, de anyu meg mindig nem fogadta el h egyutt vagok valakivel... Ma megkerdeztem tole h atjohet-e a heten, azt mondta , hogy at de nem mehetunk a szobamba, és nem csokolozhatunk,szal megtilt dolgokat.. nem ertem, miért nem orul annak h en boldog vagyok.. és nagyon ketsegbeesett vagyok.. érlek segitsetek!!

14/l



#szülő #randiza
2014. júl. 20. 20:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10 mar csokoloztunk, el is mondtam anyumnak, de semmi komoly nem tortent,

tobbi valaszolonak pedig: nem foglalkozom pasikkal, mivel csak 1 van, akit mar 2 eve ismerek es azelott hogy osszejottunk volna legjobbaratok voltunk, véletlen tortent meg az egesz, nem is gondolam volna 2 evvel ezelott h o lesz a baratom...

2014. júl. 20. 20:28
 12/20 anonim ***** válasza:

#10:

Azért mert valaki ilyenkor már "rég túl van rajta" az nem jelenti azt, hogy a kishölgynek is be kell állnia 14 évesen az éretlen, felelőtlen tinik sorába, majd pár hét múlva itt jajgatni, hogy "terhes lehetek-e?"

Beszélnie kell az anyukájával ez egyértelmű, de lehet, hogy van annak valami oka (nem csak a féltés), hogy a kedves anyuka nem tudja a fiút elfogadni.....#3

2014. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

14 évesen csodálkozol, hogy féltenek? Anno amikor én voltam ennyi idős, a tanulás fontosabb volt (és ezért nem jöttem össze akkor életem szerelmével, mostanra meg lett egy másik barátnője, mert látta, hogy nekem akkor ő nem volt annyira fontos. Ezt a döntésem a mai napig bánom).

Egy jó tanács: Menj oda az anyukádhoz, és beszélgess vele erről. Attól, hogy van barátod neked még ugyan olyan fontos a tanulás is meg a család. Ha nem fogja fel, akkor csak sajnálni tudlak. =/

18/L

2014. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13 deogy csodalkozom:) csak faj h anyu nem kedvesen felt, hanem ugyh ram nez minth valami utolsosenkihazi lennek és ugy mondja ezeket.. mert amugy meg tok normalis lenne ez az egesz...

A tanulasban pedig jobb lettem miota egyutt vagyun mert rohadt okos, és mikor nem tudtam/ertettem valamit a suliban akk o segitett:)

2014. júl. 20. 20:44
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen még elég korai pasiznod.Ilyenkor az ember még tanulással meg barátnőkkel foglalkozik,nem a szerelemmel.Ezt anyukád is tudja,ezért nem tetszik neki a dolog.Meg ki tudja,miért nem szimpatikus neki a srác.
2014. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
harmadjara mondom: nem pasizom, egesz evben hajtottam a felvetelikre, a jobb jegyekert és a nyelvvizsgaert, csak megtortent az h osszejottunk.. nem akartam h legyen baratom, mert szerintem is kicsi vagyok még, de ha már megtortent, akkor se vagyok mar bebi... és ismétlem: nem erzem magam "nagylany"-nak csak mert baratom van vagy gimibe megyek.
2014. júl. 20. 20:59
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja anyádnak, hogy nem akarja, hogy ilyen korban szexre add a fejed. Fél, hogy a pasi rávesz dolgokra....és igaza van. Egy 14 éves tanuljon, ne pasizzon:P
2014. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
1 darab pasi is pasizás.
2014. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Hogy milyen csökött agyú emberek vannak itt. Komolyan előbb olvastam hogy egy 14 éves fiú kérdezte hogy egy buliban hogy szólítson le egy lányt akivel szemezik, és minden válasz normális volt még olyat is írtak hogy HÍVJA MEG EGY ITALRA!!! De ha egy 14 éves lány egy teljesen normális 7 hónapos (!!!) kapcsolatban van, akkor jönnek az ilyen befásult emberek hogy "ilyenkor még a tanulásra kell koncentrálnod és nem a pasikra" hát én eldobom az agyam komolyan. Ne mondjátok hogy titeket nem érdekeltek 14 éves korotokban az ellentétes nem képviselői, mert hazugság lenne.


A kérdésre válaszolva: Szerintem ülj le vele megbeszélni, mondd neki hogy nagyon szereted de bíznia kell benned, és el kell fogadnia hogy felnőttél/felnősz (ahogy érzed). És hogy szereted a srácot és rosszul esik neked hogy ő ezt nem fogadja el meg nem ad neki esélyt meg ilyesmi. Én ezt tenném:)

2014. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19: köszönöm, megfogadom a tanacsod es leulok vele beszélni:)

Többiek akik azt hiszik szexelni akarok: NEM AKAROK, a barátom es en is tudom h meg KICSIK VAGYUNK. Nem kell általánosítani .

2014. júl. 21. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!