Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet rájönni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rájönni ha a csajom már nem szeret, de próbálja mutatni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 00:27
 1/5 anonim válasza:
Elkezd fogazni.
2014. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeméből.
2014. júl. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mashogy viselkedik veled, probal kevesebb idot tolteni veled, lehet hogy egy ido utan bunko lesz vagy eppen tulzott kedvesseggel leplezi, mikor megcsokolod nem tart tul sokaig, szenvedelyes csokolozas nemigen lesz szerintem egy ido utan a szexet is keruli a vegen veled sem akar talalkozni aztan szakit.
2014. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a hármas nagyjából leírta, csak itt fordított a helyzet. velem most közölte másfél év után, hogy nem akar már engem egy ideje, de csak most mondta el.

utólag rájöttem, voltak jelei... kevesebbet beszéltünk, ritkábban jött át, inkább én mentem, nem mondta sokszor, hogy szeret engem, nem akar elvinni bulizni, a szabadidejéből csak nagyon keveset áldoz rá, a csókok sem igaziak már, nincs szenvedély...

2014. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 kommentelo...mia aza fogazas??
2014. júl. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!