Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az nálatok hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nálatok hátrány, ha egy pasi érzékeny típusú? Vagy azt jön be jobban, aki inkább keménynek próbálja mutatni magát?

Figyelt kérdés
Pl.: néhány vígjátékon vagy olyan zenén szoktam sírni, de nem szeretem, ha ezt olyan tudja, aki ismer, ezért ezeket akkor szoktam csinálni, amikor egyedül vagyok.

2014. máj. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány. Nem is előny. Teljesen normális Emberi reakció. Így lenne helyes a világ.
2014. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számodra melyik a természetes emberi reakció?
2014. máj. 19. 20:40
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom :) egészen addig amíg túlzásba nem viszi. A volt barátom azon kezdett el pityeregni, hogy a temető rossz hely(?). Az ilyenek egy idő után irritálóak, de ha nem viszed túlzásba szerintem kifejezetten aranyos tud lenni.
2014. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány egyáltalán. Persze a mindenen sírós, nyafogós srácok tényleg kiábrándítóak, de azért amiket te leírtál még nem olyan vészesek. Reklámozni azért nem kell, nem azt mondom. Ha te ilyen vagy, azzal nincsen semmi gond, nem kell hogy a haverok tudjanak róla, náluk ez lehet, hogy nevetség tárgya lenne. De ha odakerülsz egy csajjal, hogy együtt filmet néztek, vagy ilyesmi, és esetleg néhány könnycsepp kicsordul, szerintem azt simán megérti majd. Feltéve, hogy szeret téged.
2014. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Természetesen nem vagyok az a típus, aki a temetőn is rí, de nem szeretek ott mászkálni... :D
2014. máj. 19. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
tud aranyos lenni de tényleg ne vidd túlzásba és ne hisztizz mert az nagyon kiábrándító tud lenni:)
2014. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont a vígjátékon sírsz? Azokon inkább nevetni kéne :D A drámákon én is néha.

Szerintem egy mértékig cuki. Attól még hogy pasi, nem kell érzéketlennek lennie.

2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiú vagyok, mint a kérdező. Szerintem a lányok nem képesek vonzódni egy rendes, érző szívű fiúhoz, talán csak akkor, ha valami menő páwa a gyerek, de azért akkor is meg úgy általában a lányok elvárják, hgoy a fiú menő meg bunkó legyen és max velük legyen gyengéd. Sajnos ilyen fos világban élünk. A rendes fiúk max majd eltartják a lányokat meg a menő macsóktól csiánlt kölykeiket...
2014. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7.: a szerelmi, az elvesztéses és/vagy a visszautasítós részeknél tör rám!
2014. máj. 20. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Önmagadat add!
2014. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!