Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
A barátommal féléve vagyunk együtt! Én 16 ő pedig 17 éves! A haverja sokszor nyomult rám de elküldtem a p*csába!és el is mondtam a barátomnak hogy nyomult de nem hitte el...tegnap találkoztunk hogy hárman elmegyünk bulizni! De a barátom még nem érkezett meg!addig beszéltünk egy pár mondatot a haverjával...aztán az megfogott magához húzott és megcsókolt én egy másodpercre sem áltam le vele de nem tudtam ki szabadulni bármennyire akartam aztán megjelent a barátom kihúzott a karjából aztán lekevert nekem egy pofont lehordott mindennek engem el kezdtem veszekedni vele mire kaptam még egy pofont!szerintetek megérdemeltem?és amúgy hibás vagyok?
2014. júl. 21. 07:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nem csókoltál vissza, akkor nem. Az meg hogy megütött, szerintem hagyd a fenébe a srácot, ne is beszélj vele. Amikor rájön hogy hülye volt akkor sírva fog visszakönyörögni magát. Ő a hibás nem te.
2014. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Dehogy csókoltam vissza! Ütöttem de csak még jobban fogott és nem engedett el...és a barátom meg a haverjának hitt...
2014. júl. 21. 08:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor hagyni kell a fenébe. Ha ennyire hülye akkor jöjjön össze a haverjával.
2014. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Renben! Köszi!
2014. júl. 21. 08:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha van benned egy kis tartas, akkor innentol kezdve SZOBA SEM ALLSZ VELE.


Egy olyan kis gerinctelen patkannyal, aki megut egy not, raadasul tobbszor is, ertelmes ember SEMMILYEN kapcsolatot nem tart fenn.


egyebkent mi az hogy nem tudsz szabadulni? Felhuzod a terded es uyg tokon rugod hogy kiesnek a szemei. Vagy a huvelykujjad belenyomod szemebe. ne legy ennyire elhetetlen!

2014. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a helyedben hagynám mind2 srácot...az egyik a haverjának a csajával ilyet művel, gusztustalan...a másik megüt egy lányt, főleg akit szeret...a helyedben soha többé nem beszélnék velük...2 ekkora bunkót...


21F

2014. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kerida ***** válasza:
Szerintem jobban jártál, hogy ez történt. Egy hülyével kevesebb. (pardon: kettővel kevesebb)
2014. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád! De egyetértek az előzőekkel, ha van benned tartás, ezek után szóba se állsz vele!
2014. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
5#hidd el nem olyan könnyű kiszabadulni egy izomkötegből..amúgy próbáltam de szerinted nem tanítják neki mmán?! De végül is igaz kettővel kevesebb paraszt..
2014. júl. 21. 08:11
 10/17 anonim válasza:
Neked adott pofont? Hogy lehet képes egy lányt megütni?? A szememben az ilyen nem ember...Ráadásul még csak nem is te voltál a hibás...
2014. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!