Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt dolgoztátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt dolgoztátok fel (kb) az első nagy szerelmi szakítást? Meddig tartott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem 3evig tartott 2het se mult el de mar tulvoltam rajta

Egyenfuggo

2014. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3 évig tartott és 2 hónap után már feldolgoztam
2014. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2,5 év után kb 1,5 év.
2014. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egyénfüggő :) Én is 6 éves kapcsolatot zártam le kb. egy hónapja. Köszönöm, jól vagyok! :) Bár ez nagyban függ szerintem attól, hogy mi az oka. Az exem januárban szakitott velem, akkor azt hittem mentem belehalok, lefogytam stb. Aztán újra összejöttünk, mert rájött, hogy ja mégsem akar elvesziteni, de közben azért megd**ott valami nőcskét, biztos, ami biztos :D Én még akkor szerelmes voltam, visszafogadtam, de január óta rengeteget csalódtam benne, alig volt pár szép hetünk. Szóval lassan, de biztosan úgymond kiszerettem belőle, majd megint csinált egy hülyeséget és akkor lapátra tettem. Inkább megkönnyebbülést érzek, mint szomorúságot. Néha rámtörnek az emlékek, de nem mondhatnám, hogy hiányzik, talán csak sajnálom Őt, mert eléggé megviselte a dolog, nem nagyon birja elfogadni, hogy ennyi volt. Én már flörtölgetek is, élvezem a nyarat, sokat vagyok a barátaimmal is. Magamon is meglepődtem, hogy miért viseltem ilyen jól, már-már bűntudatom is volt picit, hogy általában az emberek ilyenkor sirnak, bánatosak, én meg... :)
2014. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem szerelem, de erős fellángolás volt. 19-20 éves korom között, 10 hónapig tartott, és 2 évig nem akartam utána pasit látni....leginkább azért mert nagyon csúnyán lett vége, és ezt volt a legnehezebb feldolgozni.
2014. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!