Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Nos, a barátom majdnem megcsalt egy könnyűvérű lánnyal.

Akkor voltunk együtt 2 éve. Rengeteget gondolkodtam, hogy mi legyen, végül kapott mégegy esélyt, azóta teljesen kicserélték, és tényleg küzd értem.

Próbálok túllépni a történteken, de nem megy.

A lánnyal utoljára januárban beszélt, ennek ellenére folyton azokat a szavakat használja, mint a csaj. A csaj nagyon ez a "cuki"-n beszélek típus, iyleneket használ, hogy: "szerii", "szeretellek", "Bébike", "szépikém", stb.

Namost a barátom ezeket SOSE használta, és azóta folyton azt hallottam tőle, hogy szeretellek. Leállítottam, hogy ezt nem kéne, inkább maradjunk a szeretlek-nél. Tegnaptól a heppje a "bébike". SOSE hívott így. Biztos véletlen, de már sírhatnékom van. ÍGy nem tudok túllépni a történteken, ha minden a lányra emlékeztet.

A másik meg: Régen mindig megbeszéltük a párommal, hogy ki mit szeret a másikban, mit tart benne a legszebb testrészének, stb. A csajnak mindig kivan oldalt a melle, és amióta ilyen képei vannak fent, azóta a barátom közölte velem, hogy neki az a kedvenc testrésze rajtam. Előtte SOSE említette. Egyszersem, és közölte, hogy neki mindigis azvolt a kedvenc része bennem.

AZóta undorodok magamtól. Túlakarok lépni az egészen, a barátom teper értem, de mégse megy. Közel kéthónapja, hogy megtudtam, hogy majdnem megcsalt, úgy, hogy amíg beszéltek, végig éreztem, hogy van köztük valami, de a barátom folyton letagadta. Őszintén, hogy tudok túllépni, ha szeretnék?

Ráadásul majdnem minden héten összefutok a csajjal. Egy városban lakik velem, de kb. Őt többet látom mint bárki mást. ÉS régen, amíg flörtöltek, mindig görcsbe szorult a gyomrom, mert tudtam, hogy van közöttük valami, és a barátom a képembe hazudott. Emiatt számos pánikrohamos estém volt, és igazam is lett.

Volt valaki így? Hogyan tovább?


2014. júl. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni nektek szerintem hagyjátok egymást. De mit jelent a majdnem megcsalás, mit tett?
2014. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elkezdett beszélgetni a csajjal, és lájkolgatta a képeit. Mondta, hogy minden nap beszélnek, és éreztem, hogy valami olyan volt a dologban. Megkértem, hogy mutassa meg a beszégletéseket, és nem akarta, próbált bűntudatot okozni, hogy nem bízok benne. Megmutatta, de könyörgött, hogy ne szakítsak. Ilyenek voltak az üzenetben:

"Miért nem írod nekem sose, hogy szeretlek?" "Szeretellek", <333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333(kb ennyi szív), és társai. Minden este rengeteget beszéltek, a barátom ki volt akadva, ha a csaj nem írt neki. A szexuális képeit kedvelte, elméletileg msnben is beszéltek, és minden ilyen. Többet beszélt kb. a csajjal, mint velem, ha nem mentm iskolába, egyből kapott az alkalmon.

2014. júl. 21. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát eléggé megmérgezi a kapcsolatot :/ Én sem tudnék túllépni rajta.
2014. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
DE akkor lényegében meg sem csalt. Szakítsatok mert nem bízol benne, és benne nem is lehet.
2014. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg, csak majdnem, mert ha tovább beszélgetnek, illetve újra felkeresi a scajt, ki tudja, mi lett volna. Vagy ha találkoznak. Tehát nem csalt meg, de a beszélgetést olvasva nem azért, mert ő nem akarta, hanem mert a csajban volt annyi.

Köszönöm a válaszokat.:)

2014. júl. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!