Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kötelező hazudni egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező hazudni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Többször becsapott és átvágta a fejem a barátom... nem lányos kérdésekbe, bár 1 éve ott is volt zűr, de nem csalt meg! Nem vitt engem az elmúlt hónapokban sehova csak ígérgette, de a haverjaival kimegy. Azt mondta, hogy azért, mert nem éppen "olyan" hely egy bár vagy egy kocsma, ahova mi bemehetnénk, cink lenne, a helyi cukrászdába meg drága a süti (életében nem volt ott, ezt utána kárára be is vallotta...). A haverjaival képes kimenni, ha ott vagyok, engem is ki visz, de ketten nem. Azt is mondta, hogy azért, mert egy barátnő előtt viselkedni kell és a barátaival elengedi magát. Tudom, hogy nem csajozik, ugyanis ahova járnak, oda 1-2 barátom is jár és csak fiúkkal van. Direkt el se mondtam neki kik azok a barátok, akik odamennek, nehogy más merre vegye az irányt, így letudtam volna buktatni, de semmi jele. Ezt csak azért írtam le, mert erre írnák sokan, hogy biztos csajozik. Megígérte, hogy kimegyünk ezentúl. De nem megyünk már sehova náluk kb. fél éve. Ő elszokott utazni az unokatesójáékhoz, azt mondta nem aludhatok ott, csak ő, mert olyan lelakott a hely. Voltam már náluk, tényleg lelakott, de nem vagyok olyan "undorodom ettől" stílusú. Mondták, hogy bármikor szívesen látnak, ott is aludhatok, kedvelnek, de a barátom mindig lebeszéli őket. Aztán mondta, hogy ott aludhatok majd, erre ma ment oda egyedül megint aludni. Tudtam volna pedig menni, ha szól, de megint egyedül megy. Az anyukájától nem nagyon védett meg eddig, mindig igazat adott neki, pedig elég csúnyán bánik velem. De mondta, hogy kiáll mellettem, mert látja, hogy nagyon elfajultak a dolgok. Erre tegnap megint nekem esett az anyukája, ő meg csak ült és nézett ki a szeméből. Külön lakunk, minden héten péntek-szombat-vasárnap vagyunk egymásnál. Mikor megkérdeztem, hogy miért hazudik mindig nekem, ez volt a válasza: "Mert ilyenek a fiúk! A fiúk hazudnak, beléjük van programozva! Ezt el kell fogadnod! Megígérnek valamit és utána nem feltétlenül tartják be!" Ez normális???

23L 24F



2014. júl. 18. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezt eltűröd,megérdemled.
2014. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!