Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk elérni, hogy a barátunk "szakítson" a képzeletbeli barátnőjével?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
??
2014. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgyérted térjen vissza a valóságba és ne támasszon neked megvalósíthatatlan elvárásokat?
2014. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátunk haverjai vagyunk és sajnos szegény nehéz időszakon ment át és kitalált magának egy képzeletbeli barátnőt.
2014. márc. 1. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Plasztik szerelem c. filmet, és meríts onnan ihletet! A címe ellenére nagyon jó film!
2014. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én tudom mi ez.

én is ebben voltam.


Neve is volt/van.

Úgy hívták, hogy Klára.

olyan szép..jaj Klára olyan szép és olyan tökéletes, sosem haragszik és mindig hozzám bújik. Mindig ahhoz van kedve amit én szeretnék csinálni vele, mindenben benne van. És olyan kis édes ruhákat adok rá. És a haját 2 copfba fonom, hogy még cukibb legyen. Hjaaaj. De jó i lenen ha létezne.


Sajnos Klárát elpusztítottak. Elpuszilgatta egy lány, aki jött látott és megölt engem. Addig nem volt ideálom, sajnos addig Klára volt az ideálom, nagy mell, nagy fenék, szép arc hosszú haj nagy szemek...de mióta az a lány feltűnt az életemben...mármint az élő húsvér lány Eszter...azóta nincs ideálom..azóta meghalt Klára...már nem beszél hozzám, már nem bújik hozzám, kezd elhalványulni...szegény csak kuporog és sír, de nem tudok mit tenni, az élőlány összezúzta.


A legrosszabb az, hogy az a lány mármint az élő...eldobott, nem kellettem neki, és most nincsen sem a kitalált Klára, sem pedig az igazi Eszter.


tehát kell találni egy olyan lányt aki összezúzza azt a kitalált személyt neki.

vagy csak várjatok és benő majd a feje lágya.

2014. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha nem is képzeletbeli, hanem hús-vér ember?:D csak nektek így van beadagolva?
2014. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Orvoshoz is jár ezzel a problémával.

Ezenkívül tényleg semmilyen probléma nincs vele nem az a sarokban ülő magában beszélő ketyós.

Olyan természetes könnyedséggel beszél a képzelt barátnőjéről,hogy az egyszerűen hihetetlen.

2014. márc. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!